0

Tipy na vánoční dárky

Přinášíme vám originální tipy na vánoční dárky, které vaše blízké potěší a překvapí. Darujte pod stromeček něco neobvyklého a vyberte si z nabídky zážitků, kterou jsme pro vás připravili. U nás vyberete zážitky pro všechny – pro muže i ženy každého věku!

Tipy na Vánoce bez stresu

S naší dárkovou službou si ušetříte čas strávený vymýšlením vhodných  a následným sháněním vánočních dárků. Zážitkové dárky si vyberete a objednáte v klidu z pohodlí domova a následující den vám přijdou na zvolenou adresu. Poukaz na zážitek posíláme v pěkné krabičce, abychom vám ušetřili starost s dárkovým balením. Máme pro vás tipy na netradiční vánoční dárky různého druhu – od adrenalinu, přes pobyty až po zážitky gurmánské a kulinářské. Pokud si nebudete jisti výběrem, vytočte naše telefonní číslo a nechte si poradit.

Tipy na vánoční dárky pro muže

Mezi oblíbené vánoční dárky pro muže patří naše zážitky z kategorie auto moto. Darujte svému muži, tatínkovi nebo kamarádovi projížďku v neobvyklém vozidle jako je tank, hummer nebo luxusní Ferrari. Pokud obdarovaný autům příliš neholduje, vyberte mu třeba zážitek relaxační nebo gurmánský. Skvělým tipem na vánoční dárek pro muže jsou pivní lázně, které potěší muže každého věku.
 

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Pokud hledáte opravdu originální dárek k vánocům pro vaši ženu, maminku nebo babičku, podívejte se na naše tipy na vánoční dárky. Každá žena určitě ocení chvíle relaxace v salonu krásy nebo v masážním orientálním studiu. Krásným vánočním dárkem jsou vyhlídkové lety malým letadlem nebo balonem, které přinesou spoustu neopakovatelných zážitků a vzpomínek.

Vánoce s agenturou ESENNCE.cz

Jsme zde, abychom vám pomohli od každoročního předvánočního stresu a shonu. Nakupujte vánoční dárky z domova přes internet nebo zavolejte na naši zákaznickou linku a nechte si poradit či pomoci s objednávkou. Jsme stabilní firma, působící na českém trhu již řadu let. Několikrát po sobě jsme byli zvoleni vítězem soutěže Shop Roku v kategorii Dárky a zážitky. Zasloužili jsme si certifikáty, které dokládají kvalitu a bezpečnost nákupu – Ověřeno zákazníky, Garance nákupu a APEC Certifikovaný obchod. Zakládáme si na vstřícném přístupu ke každému zákazníkovi, pokud máte jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte nám zavolat, těšíme se na vás.