0

Netradiční vánoční dárky

Na letošní Vánoce budete s rodinou dlouho vzpomínat, když věnujete svým blízkým pod stromeček netradiční vánoční dárky – zážitky od ESENNCE.cz. Ježíšek od ESENNCE.cz má zážitky pro každého. Od adrenalinového zážitku pro syna, přes relaxační pobyt pro maminku, jízdu ve Ferrari pro tatínka až po pivní lázně pro dědečka.

Vánoční dárky netradičně bez stresu

Každý rok si říkáme, že se nebudeme Vánocemi stresovat a zakazujeme si utrácet horentní částky za vánoční dárky. A každý rok to končí stejně, pod stromečkem je kopa dárků, u nichž kvantita převyšuje kvalitu, a naše peněženky jsou prázdné. Věnujete-li pod stromeček takové dárky, které obdarované skutečně potěší a překvapí, bude stačit pro každého jeden a vy ulevíte vaší peněžence i nervům. S netradičními vánočními dárky v podobě poukazů na zážitky budete originální a uděláte spoustu radosti.

Netradiční dárek schovaný v krabičce

Každý zážitkový poukaz, který u nás zakoupíte, vám zabalíme do hezké krabičky a ozdobíme stužkami. K certifikátu na zážitek přidáme také průvodní dopis s vaším osobním věnováním nebo přáním. Kdo by čekal, že v malé krabičce jsou ukryté tak velké a originální zážitky? Přesvědčte se sami, že jeden netradiční vánoční dárek s nápadem je lepší než deset dárků, které nepřekvapí. Podívejte se na tipy na vánoční dárky, které jsme pro vás připravili a vybírejte zážitky pro vaše blízké.

Zážitky pod stromeček pro každého

Připravili jsme pro vás nabídku zážitků, ze které si vyberete netradiční vánoční dárky pod stromeček pro každého. Adrenalinové zážitky ocení milovníci dobrodružství a netradičních sportů, jízdy v luxusních autech i vojenských vozidlech jsou skvělým dárkem pro každého muže i kluka, nejrůznější masáže a wellness procedury se budou líbit všem, kteří o sebe rádi nechávají pečovat, a originálními vtipnými zážitky potěšíte každého, kdo má trochu smysl pro humor.

Netradiční dárky k vánocům od ESENNCE.cz

Vánoční dárkové poukazy na zážitky nakoupíte jednoduše z pohodlí domova. Budete k tomu potřebovat jen váš počítač nebo telefon. Objednané zboží vám doručíme již do druhého pracovního dne. Přesvědčte se o kvalitě a rychlosti našich služeb sami. Jsme agentura na zážitky, která patří mezi nejstarší stabilní zážitkové firmy v České republice. Byli jsme zvoleni vítězem soutěže Shop Roku v kategorii Dárky a zážitky a to rovnou několik let po sobě.