0

Dárkový certifikát

Překvapte své blízké něčím nečekaným a věnujte jim dárkové certifikáty od zážitkové agentury ESENNCE.CZ.

Dárkový certifikát obdarovanému slouží jako vstupenka na vybraný zážitek.
Certifikát zabalíme do dárkové krabičky a přiložíme průvodní dopis, ve kterém kromě námi pečlivě připraveného darovacího textu a popisu vybraného zážitku, může být i Vaše osobní věnování. Průvodní dopis spolu s dárkovým certifikátem tak tvoří skutečně osobní a originální dárek.

Certifikáty na netradiční dárek do druhého dne

S námi neztrácíte drahocenný čas, Vaši objednávku vyřídíme v den přijetí a balíček s dárkovým certifikátem Vám přijde do druhého pracovního dne. Pokud opravdu spěcháte, připravíme Vám zásilku do jedné hodiny a Vy si ji můžete vyzvednout v naší kanceláři v Praze. Proč trávit hodiny vymýšlením a sháněním pěkného dárku, když můžete jednoduše využít naše služby a z pohodlí domova objednat netradiční dárek v podobě dárkového certifikátu na zážitek.

Zážitkové certifikáty pro každého

Nabízíme dárkové certifikáty na zážitky pro každého. Vyberte si z našich adrenalinových zážitků, pobytových balíčků, zážitků sportovních, relaxačních, gurmánských večeří nebo vyhlídkových letů. Nabízíme také dárkové poukazy na opravdu nevšední zážitky jako je pasení ovcí v Beskydech, simulátor záchrany Boeingu 737 nebo možnost stát se na den metařem či popelářem. Naši dodavatelé zážitků jsou pečlivě vybírán a ověřováni, aby byla kvalita služeb na vysoké úrovni. Krabičkou s dárkovým certifikátem od Esennce potěšíte každého!

Univerzální certifikáty na zážitky

Univerzální certifikát nabízíme v pěti variantách rozlišených bodovou hodnotou. Nejcennější je dárkový certifikát královský s 200 body, následuje poukaz platinový se 150 body, zlatý se 100 body, stříbrný se 70 body a bronzový s 50 body. Vyberte si podle svých možností a darujte certifikát na zážitek, který si obdarovaný zvolí sám podle vlastního přání.