0

Dárkové poukazy pro tatínka

Přemýšlíte, jaký dárek pořídit tatínkovi k narozeninám či letošním Vánocům? Dochází vám nápady a čas na realizaci? Vyberte si z naší nabídky zážitků a objednejte tatínkovi dárkové poukazy. Krabičku s dárkovým poukazem a průvodním dopisem s Vaším osobním věnováním doručíme již druhý den po objednání na Vámi zvolenou adresu. Pokud opravdu spěcháte, můžete si balíček s dárkovým poukazem pro tatínka vyzvednout v naší kanceláři v Praze ještě ten samý den.

Univerzální poukazy pro tatínka

Nejjednodušší je pořídit tatínkovi dárkový poukaz univerzální, ke kterému si sám vybere zážitek, který si chce vyzkoušet a zažít. Univerzální dárkové poukazy pro tatínka můžete pořídit v pěti různých bodových hodnotách. Podle počtu bodů si pak tatínek zvolí zážitek z naší nabídky a objedná si termín konání na naší rezervační lince.

Dárkové poukazy na konkrétní zážitky

Pokud chcete raději věnovat konkrétní dárek, vybírejte z více než 300 originálních zážitků, které pro Vás máme v nabídce. Jako vhodný dárek pro tatínka doporučujeme dárkové poukazy na pivní lázně, jízdy ve Ferrari, řízení vozu BPV nebo jízdy Hummerem.

Pokud si vyberete dárkový poukaz na některý z námi nabízených zážitkových pobytů nebo letů balonem, může si dárek spolu s tatínkem užít i další osoba. Dárkové poukazy jsou vděčným netradičním dárkem pro tatínka ke každé příležitosti.