0

Chateau Mcely

Chateau Mcely – luxusní zámecký hotel s anglickým parkem nedaleko Prahy. Služby nejvyšší úrovně, špičková restaurace, luxusní wellness péče.

Zámek Mcely nabízí luxusní pobyty, lázeňské procedury a výborné jídlo i pro ty nejnáročnější klienty. Dopřejte si přepychový zážitek nebo věnujte tento luxusní dárek někomu blízkému.

Historie zámku Mcely

Krásný barokní zámek Mcely se nachází ve stejnojmenné vesnici vzdálené 50 km od Prahy. Malebná vesnička, kde se dodnes zachovali původní historické stavby, je vyhlášena nejen svou krásnou architekturou, ale také silnou přetrvávající tradicí bylinkářství a léčitelství. Samotný zámek Chateau Mcely byl postaven na konci 17. století jako lovecký zámeček, později byl využíván jako venkovské sídlo. Proslavil ho zejména rod Thurn-taxisů, který zde pobýval až do konce druhé světové války. Po válce byl zámek dlouho opuštěný a zasloužené pozornosti se mu dostalo až v roce 2001, kdy ho koupila slovenská podnikatelka Inéz Šipulová, která ho později s manželem Jimem Cusumanem zrekonstruovala a vybudovala zde luxusní zámecký hotel s lázněmi a anglickým parkem.

Chateu Mcely dnes – luxusní ubytování, kvalitní restaurace, výjimečné spa

Dnes zámek Mcely nabízí návštěvníkům spoustu možností vyžití. Nadstandardní ubytování přímo v zámeckých pokojích a apartmánech. Restauraci Piano Nobile, která se umístila na prvním místě v prestižní anketě Grand Restaurant Maurerův výběr 2014. Původní prvotřídní vinný sklep, kde se můžete zúčastnit ochutnávky těch nejlepších vín. V roce 2010 otevřely na zámku lázně Mcely Spa, které nabízí luxusní masáže a lázeňské procedury. Zámek obklopuje revitalizovaný anglický park s fontánou, jezírkem, dětským domkem, altánem, sportovním i dětským hřištěm a nádherně upravenou květinovou a bylinkovou zahradou.

Chateu Mcely – ocenění a úspěchy

Zámecký hotel Chateau Mcely je unikátní také svým ekologickým přístupem. Patří k síti tzv. „zelených hotelů“ a v této kategorii získal i nejvyšší ocenění soutěže World Travel Awards– nejlepší světový a evropský zelený hotel. Seznam cenění, která zámek Mcely posbíral od svého otevření je rozsáhlý, pro příklad: nejvyšší ocenění v prestižní soutěži „Best of Realty 2006“ za citlivou rekonstrukci zchátralého zámku, umístění ve stovce nejlepších hotelů Evropy, cenu v kategorii luxusních lázní "Best Luxury Destination Spa", vítězství v soutěži Svatební místo roku 2012.

Darujte poukaz na jedinečný zážitek

Vybrat můžete z několika variant zážitků na zámku Mcely. Pro milovníky vynikajícího jídla doporučujeme poukaz na luxusní večeři pro dva, kterou připraví špičkoví kuchaři ve vyhlášené restauraci Piano Nobile. Luxusní relaxace na zámku bude výborným dárkem pro všechny, kteří ocení chvíle odpočinku a péči profesionálních masérů. Relaxace na zámku Mcely pro dva se báječně hodí například jako svatební dar. Pokud chcete někomu darovat opravdu unikátní a přepychový zážitek, zvolte jeden z pobytových balíčků. Dvoudenní romance na Chateau Mcely a pohádkový víkend snů na Chateau Mcely jsou zážitky, které patří do kategorie těch „nej“ z naší nabídky.