0

Adrenalinové vánoční dárky

Adrenalinové vánoční dárky pro muže i ženy! Darujte pořádnou porci adrenalinu. Adrenalinové vánoční dárky jako bungee jumping, akrobatické lety a další.

Podle čeho vybrat dárky na vánoce, aby potěšily? Podle čeho vybrat vánoční dárky, které najdou praktické využití? Pokud i Vy chcete darovat jedinečné dárky k vánocům, které neskončí ve skříni, ale obdarovaný jej rád použije, tak tu pro Vás máme připravené například adrenalinové zážitky, které se vyznačují především čistým dobrodružstvím a překonáním sebe sama.

Pokud tedy přemýšlíte čím tyto Vánoce překvapit, potěšit a obdarovat své blízké, přátele, či kohokoliv dalšího, tak tu pro Vás máme malou radu na vhodnou volbu vánočního dárku. Pokud je chcete vytrhnout z každodenního stereotypu nebo prostě věnovat něco originálního, vsaďte na adrenalinové dárky na vánoce, které můžete zakoupit u naší zážitkové agentury. Adrenalinové dárky milují jak muži, tak ženy, ale jsou vhodné i pro páry.

DOPORUČUJEME:  HUMMER JÍZDY   ADRENALIN   ŠKOLY SMYKU  AKROBATICKÉ LETY   FERRARI JÍZDY

Samozřejmostí je, že adrenalinové vánoční dárky darujete v podobě dárkové krabičky, která obsahuje poukaz na adrenalinový vánoční zážitek a průvodní dopis se všemi informacemi, včetně Vašeho osobního věnování obdarovanému. Obdarovaný si sám zvolí termín prožití adrenalinového vánočního zážitku. Například adrenalinové dárky na vodě zahrnují rychlý člun, nebo jachting na zkoušku. Tyto dva dárky jsou zároveň určeny i pro páry, rodiny, či kamarády, protože se zážitku mohou zúčastnit najednou čtyři osoby. Ano, i takto může vypadat letošní nadílka pod vánočním stromečkem.

Ženy, které milují dobrodružství, zajisté ocení let větroněm, tandemový seskok padákem, ale i další zážitky, jako jsou adrenalinový den Krkonoše, nebo Bungee Jumping. Ty nejodvážnější absolvují tandemovým seskok padákem nebo akrobatický let EXTRA 300L. Pokud chcete prožít zážitek společně s partnerem, tak jsou tu pro Vás dárky k vánocům pro dva. Společně můžete absolvovat zážitky, jako jsou let balonem pro dva nebo den na jachtě pro dva. Pokud hledáte adrenalinové dárky na vánoce, které jsou určeny pro více lidí, tak zkuste například Black Jack u vás doma. Na první pohled se to nezdá, ale uvidíte, že to adrenalin bude.

Šťastné a veselé Vánoce 2014 se zážitky od Esennce.