0

Zážitky Praha

Podívejte se na přehled zážitků, které si můžete užít v hlavním městě. Praha nabízí zážitky pro každého! Dopřejte sobě nebo svým blízkým něco netradičního a využijte naše tipy na originální zážitky v Praze a okolí. Zážitkové poukazy jsou výborným netradičnám dárkem ke každé příležitosti, darujte je k Vánocům, narozeninám i výročím.

Doručení dárkových poukazů

Pokud si u nás objednáte poukazy na zážitky v Praze, doručíme Vám je již do druhého dne od objednání na adresu, kterou si zvolíte. Spěcháte? Do centra Prahy Vám dárkový certifikát expresně doručíme službou Messenger v den objednání. Vyzvednout si také můžete balíček osobně v kanceláři naší firmy v Praze 8.

Zážitky v Praze jako originální dárek

Hledáte originální dárek pro Pražáka nebo naopak pro někoho z daleka, kdo by si výlet do Prahy rád udělal? Darujte poukazy na zážitky v hlavním městě Praha. Certifikát spolu s průvodním dopisem zabalíme do dárkové krabičky tak, aby byl balíček připraven rovnou k darování. Zážitkové dárky jsou oblíbené a nevšední, udělejte radost své rodině, kamarádům a známým a darujte hezké chvíle se zážitky v Praze.

Jaké zážitky Praha nabízí

V Praze můžete zažít chvíle plné odpočinku a relaxace s našimi poukazy na masáže a lázeňské procedury, dobrodružství se zážitky z kategorie „Adrenalin“ nebo pohodu a hezké chvíle se zážitkovými víkendovými pobyty v Pražských hotelích.