0

Zážitky Ostrava

Jste z Ostravy a rádi byste zde zažili něco netradičního? Podívejte se na naše tipy na zážitky v Ostravě a okolí a dopřejte si nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Nabízíme Vám zážitky v Ostravě, které si užije každý bez rozdílu věku či pohlaví. Vyzkoušejte něco nového sami nebo věnujte zážitky jako dárek.

Dárek nejen pro Ostraváka

Hledáte originální dárek pro Ostraváka? Darujte poukazy na zážitky od Esennce, které si užije v jeho rodném městě. Poukaz Vám rovnou zabalíme do dárkové krabičky a přiložíme průvodní dopis, kam můžete přidat Vaše osobní oslovení a věnování. Nemusíte se bát, že budete na balíček čekat, dárkové poukazy doručujeme již druhý den na adresu, kterou si sami určíte.

Zábavné zážitky v Ostravě

Ostrava neznamená jen zábavu ve Stodolní ulici, vyzkoušejte něco netradičního a vyberte si z naší nabídky zážitků z Ostravy. Věřte, že na takové zážitky budete rádi vzpomínat.

Zkuste adrenalinové či sportovní zážitky nebo si dopřejte odpočinek a relaxaci při masážích v luxusních salonech nebo v pivních lázních Ostrava.

Vaše zážitková firma

Naše zážitková firma Esennce je ověřena a doporučována mnoha zákazníky. Kvalitu a bezpečnost nákupu garantují certifikáty, kterých jsme držitelem již několik let. Zákazníci nás zvolili již čtyřikrát po sobě eshopem roku v kategorii Dárky a zážitky.