0
Mám poukaz

Vánoční dárky pro muže

Nevíte si rady s výběrem vhodného vánočního dárku pro vašeho partnera, tatínka, dědečka, zkrátka originálního vánočního dárku pro muže? Hledáte nezapomenutelné vánoční dárky pro muže? Darujte úžasné zážitky!

Už vám došly všechny dobré nápady a hledáte inspiraci? Nechcete, aby váš dárek po několika dnech upadl v zapomnění a po zbytek svého života sloužil pouze coby výkonný lapač prachu?

V tom případě se nyní pozorně začtěte do následujících řádků, ze kterých třeba získáte potřebnou inspiraci na ty pravé a netradiční vánoční dárky pro muže.

DOPORUČUJEME:    ADRENALINOVÉ DÁRKY   MASÁŽE   VYHLÍDKOVÉ LETY   JÍZDY HUMMEREM   FERRARI

Nejdůležitějším kritériem, pro výběr vhodného vánočního dárku pro muže, je samotná analýza jeho osobnosti. Jelikož se pravděpodobně jedná o někoho z vašich blízkých, kterého velmi dobře znáte, tak pro vás nejspíš nebude problém určit, jaké jsou koníčky a zájmy konkrétního muže. Jedná-li se o sportovně založený typ, nebo mezi jeho koníčky patří spíše kutilství, rybaření, vaření či jsou jeho jedinou vášní automobily. Pokud máte v této otázce jasno, pak máte z velké části vyhráno.


Ty nejideálnější vánoční dárky pro muže by měly být samozřejmě spojeny právě s oblastí, jež je v životě daného muže tou nejdůležitější. Pokud se přesně trefíte do toho správného odvětví, pak si můžete být jisti, že váš dárek jen tak neupadne v zapomnění, ale naopak bude užitečný, nebo nezapomenutelný po dlouhou dobu.

Nyní si popíšeme některé z možných tipů na vánoční dárky pro jednotlivé skupiny mužů. Pokud hledáte vánoční dárky pro muže, jehož hlavní vášní je pohyb a mezi jeho koníčky patří nejrůznější sporty, pak máte obrovské množství nejrůznějších možností. Milovník zimních sportů zajisté ocení novou zimní bundu, lyžařské kalhoty, termoprádlo či některý z jiných dílů jeho zimní výbavy. Naopak cyklistu jistě potěšíte novou bezpečnostní přilbou, jež také významně pomůže k jeho ochraně, cyklistickým dresem apod. Pokud si chodí jen tak pro zábavu zaběhat, tak se přímo vybízí dárek, v podobě kvalitních běžeckých bot. Možností je zkrátka obrovské množství a jistě vás napadnou další možné dárky, týkajících se jeho nejoblíbenějšího sportovního odvětví.

 

Vánoční dárky pro muže - zážitky

Speciální a zřejmě nejoriginálnější sortu vánočních dárků pro muže tvoří nejrůznější adrenalinové zážitky jako dárky. Muži můžete darovat například nezapomenutelnou jízdu na čtyřkolkách, bungee jumping, tandemový seskok padákem a mnoho dalšího. Zážitkové dárky nabízí na internetu zážitkové agentury.

Dalším častým typem mužů jsou nejrůznější kutilové, jež tráví většinu času s nářadím v ruce a vylepšováním domu či zahrady. Zde jistě zabodujete s novou sadou nářadí či jiným vybavením, jež při své práci často potřebuje. Chybu neuděláte také například s předplatným časopisu pro kutily.

Pokud si nevíte rady s vánočními dárky pro muže, jež, spíše než sportem či s nářadím v ruce, tráví většinu času na důležitých jednáních, kde je důležitý reprezentativní vzhled, pak se přímo nabízí vánoční dárky v podobě nového značkového obleku, koženého kufříku, zajímavé kravaty, manžetových koflíčků apod. Sami již budete nejlépe vědět, která část mužova oděvu potřebuje nějakou inovaci a co jeho vzhledu prospěje nejlépe. Pokud chcete něco co by si sám nekoupil, darujte mu zážitky. Například pasení ovcí v Beskydech, uvidíte že ocení tento originální nápad i klid a pohodu kterou při něm zažije.

Pak tu máme nejrůznější milovníky vaření a dobrého jídla. Vaření již dávno není pouze dámskou záležitostí a objevuje se stále více mužů, pro něž je vaření opravdovým koníčkem. Vášnivého kuchaře potěšíte například sadou vybavení do kuchyně či nejrůznějšími kuchařskými knihami. Špatně neuděláte také s pozváním do oblíbené restaurace. V poslední době se také začíná objevovat spousta speciálních zážitků, jež jsou zaměřeny právě na milovníky vaření. Jedná se o speciální kurzy s konkrétním zaměřením na určitý druh pokrmů, jež jsou pořádány největšími odborníky v daném oboru. Tohoto dárku jistě nebudete litovat ani vy, protože obdarovaný muž bude chtít zajisté využít nabytých znalostí i v domácí kuchyni.

Možností na originální vánoční dárky pro muže je opravdu nepřeberné množství, a pokud daného muže dobře znáte, tak pro vás nebude výběr vhodného dárku velkým problémem.