0

Valentýnský víkend pro dva

Blíží se svátek sv. Valentýna a vy stále marně přemýšlíte, jakým dárkem svého partnera překvapit? Valentýnské víkendy pro dva z naší nabídky jsou ideálním dárkem.

Na svatého Valentýna zamilovaní oslavují svou lásku a předávají si mezi sebou nejrůznější valentýnská přání či valentýnské dárky. Ideálním dárkem ke sv. Valentýnu je samozřejmě dárek, ze kterého bude na všechny strany vyzařovat romantika a který obdarovaného doslova nadchne. Obrovskou porci romantiky, klidu a pohody slibuje dárek v podobě valentýnského víkendu.

Romantický valentýnský víkend bude obsahovat vše, co by si milovníci romantiky mohli jenom přát. Například se můžete těšit na romantické valentýnské večeře při svíčkách, snídani do postele, nejrůznější masáže, návštěvu relaxačního centra, procházky po přírodě či významných památkách měst a mnoho dalšího. Nudit se zkrátka rozhodně nebudete.

Mezi zážitky, které nabízí agentura na zážitky Esennce, nalezneme dlouhou řadu míst, která jsou jako stvořená pro prožití romantického valentýnského víkendu. Můžete se vydat na některé našich překrásných pohoří a užít si víkend klidu a bezprostředního kontaktu s přírodou. Pokud vás přece jen láká spíše ruch velkoměsta a nádherné historické památky, tak můžete navštívit naše hlavní město – Prahu a strávit valentýnský víkend v některém z luxusních pražských hotelů.

Pro milovníky dobrodružství, máme adrenalinové zážitky. Takovýto víkend pro dva v duchu nebezpečí, určitě bude patřit mezi dny, na které budete dlouho vzpomínat. Kdo chce začít s něčím méně nebezpečným, ale o nic míň adrenalinového, měl by podniknout let balónem. Kdo má odvahy na rozdávání, nebo se rád do všeho vrhá po hlavě, musí zkusit tandemový seskok padákem.

Víkend pro dva by měl být o tom, že jste spolu, nejde o to, jestli při pocitu adrenalinu nebo romantiky. Láska nesnáší stereotyp a dárky od naší agentury na zážitky jsou tím pravým jak se mu vyhnout. Užijte si nejen valentýnský víkend pro dva.