0

Valentýnské dárky pro muže

Valentýn je svátkem zamilovaných a tak i dárky k tomuto svátku by měli mít nádech romantiky a náklonnosti k partnerovi. Máte pravdu, když si myslíte, že vybrat Valentýnské dárky pro muže je složitější.

Muži nejsou tak citliví jako ženy a tak romantika není přesně to, čím by se prezentovali. Muži si romantiku užívají pravděpodobně jen, pokud si ji užívá jejich partnerka. Každý muž je totiž spokojený, když je jeho partnerka šťastná. A teď pro vás máme pár tipů na Valentýnské dárky pro muže.

Pivní lázně jako valentýnský dárek pro muže

Ač by se mohlo zdát, že půjde o nekontrolovanou konzumaci piva, opak je pravdou. Pivní lázně patří mezi oblíbené lázeňské procedury hlavně pro jejich příznivé účinky na tělo a organismus. Z těch nejznámějších připomeneme příznivý vliv na posílení imunitního systému, vyhlazení pokožky, růst vlasů, nebo relaxační účinky. Kdo by chtěl víc než lázeňskou proceduru, může prožít víkend pro dva v pivovaru.

Víkend pro dva  jako valentýnský dárek pro muže

Zážitky z této kategorie patří mezi nejspolehlivější Valentýnské dárky. Víkend pro dva je ideální nejen pro párky, které na sebe jinak nemají pro pracovní vytížení moc času. Víkend pro dva přináší něco nového do vašeho života, ať už jde o adrenalinový nebo romantický víkend. Jen na okraj zmíníme například víkend pro dva v Jizerkách, Wellness víkend pro dva, nebo víkend pro dva na Šumavě.

Pronájem Ferrari a Porsche  jako valentýnský dárek pro muže

Dopřejte svému muži zážitek, na který určitě nezapomene. Věnujte jako valentýnský dárek pro muže pronájem Ferrari nebo Porsche. Nemusíte hned utratit már milionů, stačí, když si auta zatím jen vyzkouší. Hodina nebo den by mohl stačit. Komu nevyhovuje některá z výše uvedených značek, může mrknout do kategorie pronájem vozu, kde najde více jak dvacet dalších značek luxusních vozů.

Masáže  jako valentýnský dárek pro muže

Přemýšlíte, čím jsou například thajské masáže originální? Čím jsou originální masáže na sto dalších způsobů? Masáže z naší nabídky jsou originální především prostředím, způsobem a kvalitou. Tak například thajské masáže provádí pravé thajky, v salónech které jsou identické s těmi thajskými.  Masáže z naší nabídky jsou opravdu originální a mnoha zákazníky odzkoušeny. Naše originální masáže jsou opravdovým zážitkem a jsou vhodné jako valentýnský dárek pro muže.