0

Valentýnské dárky jako pobyty pro dva

Svátek sv. Valentýna je svátkem všech zamilovaných a k tomuto svátku již neodmyslitelně patří rozdávání nejrůznějších dárků, kterými se darující snaží prokázat svou lásku. Darujte pobyt pro dva!

Mezi nejtypičtější valentýnské dárky patří například valentýnská přání (tzv. valentýnky), nejrůznější šperky, květiny, sladkosti apod. Jistě ale uznáte, že těmito dárky obdarovanou osobu sice potěšíte, ale budou zapomenuty. Vymyslet originálnější dárek ale také není jen tak. A právě jedním z dárků, kterými zaručeně oslníte, jsou například speciální valentýnské pobyty pod názvem romantický víkend pro dva.

Hlavním motivem valentýnských pobytů je samozřejmě pořádná dávka romantiky, ale také všudypřítomný klid a pohoda. Čekají na vás například romantické valentýnské večeře při svíčkách, snídaně do postele, návštěvy relaxačního centra nebo nejrůznější masáže. Aktivněji zaměřené páry mohou svůj volný čas trávit na romantických procházkách po přírodě či po zajímavých historických památkách našich měst. O zábavu budete mít postaráno a bude záležet pouze na vás, jak si tento pobyt vychutnáte.

Valentýnské pobyty jsou nejčastěji nabízeny formou valentýnských víkendů. Valentýnské pobyty jsou nabízeny například právě naší firmou na zážitky, stačí si pouze vybrat. V nabídce naleznete valentýnské pobyty na nejkrásnějších místech v České republice. Vypravte se s námi za hranice všedních dní, do světa pohádkové romantiky.

Dle ohlasů našich zákazníků můžeme doporučit víkend na jachtě. Zcela jistě originální a nezapomenutelný způsob jak prožít společný víkend nejen na svatého Valentýna. Pro milovníky hor je zde dárek v podobě zážitku noc v oblacích, nebo víkend v oblacích. V obou případech prožijete noc na nejvyšším bodě Jeseníků, na Pradědu.

Prožijte nejen svatého Valentýna v duchu lásky a romantiky.
Přeje tým zážitkové firmy, Esennce s.r.o.