0

Tipy na originální svatební dary

Hledáte tipy na originální svatební dary? Vybírejte z pestré nabídky originální svatební darů, kterů určitě potěší novomanžele.

Už zase se vám z blízkých někdo žení či vdává? Nevěšte hlavu, dárky nemusíte hledat nijak dlouho. Máme pro Vás několik nabídek zážitkových dárků, kterými můžete své zamilované blízké obdarovat. Nechte se oslovit tipy na originální svatební dary.

Svatební dary nemusí být nutně porcelánové servisy nebo kuchyňský robot. Jsou i jiné možnosti jak udělat svým blízkým radost. Zážitek, na který jen tak nezapomenou.

Prvním tipem je čokoládová masáž pro dva. Téměř každý se po vyslovení slova čokoláda olízne a nechá chuťové buňky určovat směr Vašich příštích kroků. Ale čokoláda nemusí být jen slouhou chuťových buněk. Čokoláda se dá využít i vcelku rozumnějším způsobem. A to právě k masáži těla. Aroma čokolády dá zamilovaným, kteří si před pár okamžiky řekli své životní ano, ochutnat jejich budoucí život naplněný láskou a letmými polibky plnými příslibů. Čokoládový svět je připraven nechat novomanžele spojit ruce až do skonání věků.

Ale pokračujme. Tipy na svatební dary mohou vesele pokračovat.
Objednejte svým blízkým víkend pro dva v Jizerských horách. Budou mít po dvě noci k dispozici volný vstup do bazénu se slanou vodou, velmi příjemnou obsluhu, která zpříjemní pobyt novomanželů v Jizerkách na maximální možnou mez. V kombinaci s nádhernou přírodou si celý víkend užijí novomanželé skoro jako svatební cestu.

Pokud jsou Vaši blízcí zaměřeni spíše na zážitky ve vzduchu, darujte poukaz na let balónem pro dva. Pečlivě vybrané trasy letu okouzlují svou nádherou. Můžete novomanželům vybrat let nad Karlštejnem či Konopištěm, můžou si z ptačí perspektivy prohlédnout Telč nebo krásnou Prahu.

Buďte originální. Dejte svým známým jedinečný dar. Naše tipy na svatební dary Vám snad výběr usnadnily. Pokud stále hledáte, podívejte se na zážitkovou agenturu esennce.cz. Vyberete si.