0

Tipy na dárky pro ženy

Originální dárky pro ženy v podobě populárních zážitků. Vítejte na stránkách agentury na zážitky Esennce.cz. Zde naleznete ty nejlepší tipy na dárky pro ženy.

Ukažte ženě, jak ji milujete. Ukažte jí, jak si vážíte toho, že se rozhodla žít po Vašem boku. Pokud se k životu po Vašem boku stále rozhoduje, o to více si zaslouží, jako jemný úplatek, obdarovat nějakým originálním a neokoukaným dárkem. Naše tipy na dárky pro ženy Vám pomohou s výběrem vhodného dárku.

Prvním tipem na dárek pro ženu jsou Thajské masáže celého těla. Obdarované se bude věnovat profesionální masérka proškolená v tradičních thajských metodách masáže, která je založená na masáži akupresurních bodech těla. Uvolnění, jež bude ženě přineseno na zlatém podnose, se přenese do úsměvu, kterým Vás po absolvování zalije. Masáž je ukončena tradičním thajským čajem.

Umocněte svou lásku k ženě dárkem. Jistě budete sladce odměněni. Ale pojďme na další tipy na dárky pro ženy.

Máte-li ženu zaměřenou více na adrenalinové zážitky, darujte ji tolik oblíbený bungee jumping.
Pokud chcete strávit s ženou krásný a nezapomenutelný čas naplněný romantikou a luxusem, objednejte wellness víkend Krkonoše, kde zažijete názornou ukázku pohádkového života. Jaké potěšení pro Vás i pro ženu bude ponoření se do perličkové koupele spojené s aromaterapií. Nasajete do chřípí vůni lásky a obklopeni koupelí budete se jeden druhému dvořit. Poté můžete zamířit na medovou masáž nohou a hýždí, která Vám dá zažít to pravé uvolnění, tu pravou pohodu dokonale investovaného času. Navíc si užijete zcela volný vstup do hotelového wellness.

Zde jsou naše tipy na dárky pro ženy.