0

Tipy na dárky pro muže

Pokud marně přemýšlíte nad originálním dárkem pro manžela, přítele, tatínka nebo třeba kamaráda, který by ho překvapil a potěšil, už nemusíte! Připravili jsme pro Vás výborné tipy na dárky pro muže, které jsou nevšední, a rozhodně s nimi obdarovanému muži uděláte radost.

Tipy na dárky pro každého muže

Máme pro vás tipy na dárky pro muže každého věku. Ať už sháníte dárek pro sportovce, požitkáře, gurmána nebo dobrodruha, u nás si jistě vyberete ten pravý zážitek. Důležité je, aby si muž zážitek užil a vzpomínal na něj ještě dlouho. Podívejte se na výběr zážitků pro muže, který jsme pro Vás připravili, jistě najdete vhodné dárky pro každého.

Poukazy na adrenalinové zážitky jsou skvělou volbou pro každého dobrodruha, který rád překonává své hranice a nebojí se zkoušet, co vydrží. Bungee jumping, střelba, skok padákem, řízení Hummeru, jízda tankem...to jsou naše tipy na zážitky pro každého odvážného muže.

Fandí Váš muž spíše pasivnímu odpočinku? Pohodlíčko, gauč a něco dobrého k tomu? I pro něj máme v naší nabídce zážitky, které jsou netradiční a přitom plné relaxace a odpočinku. Skvělým tipem na dárek pro muže, který si rád užívá, je víkend v pivních lázních, kde ho kromě pivní koupele čeká neomezená konzumace piva a výborné jídlo v pivovarské restauraci. Gurmány potěšíte zážitkem, při kterém se dobře nají, milovníka zdravého životního stylu zase nějakým pěkným wellness pobytem nebo exotickou masáží.

Netradiční tipy na dárky pro muže

Humoru není v životě nikdy dost, proto jsme pro Vás připravili i tipy na dárky pro muže, které jsou vtipné, a rozhodně se při nich pobaví nejen samotný aktér. Darujte svému muži poukaz na zážitek, který mu umožní stát se na jeden den popelářem nebo metařem, pošlete kravaťáka pást ovečky do Beskyd nebo objednejte drahému 15 minut drbání zad.

Náš univerzální tip na originální dárek pro muže je jeden z takových zážitků, při kterém se posadí do luxusního auta. Pořiďte Vašemu muži superrychlou jízdu ve Ferrari nebo mu pronajměte jedno z exkluzivních aut, se kterým se bude moci chlubit celý den. Nabízíme takové skvosty, jako je Rolls Royce, Porshe nebo Jaguar.

Věříme, že Vám naše tipy na dárky pro muže pomohou ve výběru toho správného dárku. Pokud si nebudete vaší volbou jisti, zavolejte nám a my Vám s výběrem i objednávkou rádi pomůžeme. Těšíme se na Vás, Vaše zážitková firma Esennce.