0

Tipy na dárky k narozeninám

Tipy na dárky k narozeninám pro muže i ženy. Vybírejte z nabídky originálních dárků, zážitků, z nabídky agentury na zážitky Esennce.cz.

Každý rok k tomu datu dojdete. Každý rok se to opakuje bez odpočinku. Váš blízký má narozeniny a Vy zase hledáte tipy na dárky k narozeninám. Samozřejmě, že už se nechcete opakovat. Knihovnu už jste blízkému zaplnili, ponožek má tolik, že by si, dle Vašich rozumných úvah, měl nechat narůst další tři páry nohou, aby je stihl prodřít až na pana domácího, elektronikou je zavalen natolik, že začal radši chodit do lesa, aby si užil trochu klidu. Tak co mu dát k dalším narozeninám? A zase hledáte tipy na dárky k narozeninám.

Nehledejte, právě jste nalezli.

Posaďte Vašeho blízkého za pilota větroně a nechte ho, ať si užije klid elegantního letu v oblacích. Tento druh dárků se neochodí, protože jsou to dárky nesoucí sebou velkou porci zážitků, které jsou o tolik lepší, než ponožky či kravata. Takovýto druh dárku zůstane ve Vašem blízkém jako krásná vzpomínka, za kterou Vám bude o tolik vděčnější.

Ale možná trpí Váš blízký závratěmi a Vy jste se opět chytli za hlavu a začali hledat další tipy na dárky k narozeninám. Nehledejte, stále jsou tu další možnosti.

Darujte svému blízkému školu smyku, u kterého si užije tu správnou porci adrenalinu a zároveň se naučí ovládat své vozidlo v krizových situacích. Učme se za použití zábavy, jak pravil Komenský, odměňte tedy svého blízkého školou smyku, která ho naučí jezdit s jistou rukou na volantu. Podmínkou je, že účastník této školy musí vše absolvovat ve vlastním vozu, aby mu přešly jeho vlastnosti do rukou a aby se nebál reagovat, když je to třeba. Ve škole smyku je pro Vašeho blízkého připraveno velké množství simulovaných povrchů vozovky, takže po absolvování mu můžete nějakou chvíli bez uzardění říkat Niky Lauda. Jistě se neurazí. Spíše naopak.

Pokud se nerozhodnete pro ani jeden nabízený dárek, prohlédněte si celou naši nabídku, jistě si vyberete.