0

Originální zážitky

Nabízíme vám stovky originálních zážitků, které si můžete užít vy sami nebo je můžete věnovat jako nevšední dárek. U nás najdete originální zážitky adrenalinové, sportovní, pobytové i relaxační a gurmánské. Vyberte si zážitek ve vaší lokalitě – nabízíme originální zážitky po celé České Republice!

Buďte originální a darujte zážitky

Zážitky jsou originální dárky. Věnovat je můžete komukoliv k jakékoliv příležitosti. V naší nabídce naleznete originální zážitky pro mladé i starší, ženy i muže, k Vánocům i k narozeninám. Certifikát na zážitek dostanete zabalený v krásné krabičce spolu s průvodním dopisem, který může obsahovat vaše osobní věnování nebo přání obdarovanému. Termín konání zážitku si obdarovaný domlouvá sám na naší rezervační lince, nemusíte se bát, že se s datem zážitku netrefíte. Zážitkovými dárky uděláte vždy radost!

Zábavné a originální zážitky

Spolupracujeme pouze s nejlepšími dodavateli a proto vám přinášíme ty nejzábavnější originální zážitky. Připravili jsme pro vás nabídku zážitků tak, aby si vybral opravdu každý. Někdo má raději odpočinkovou zábavu, jiný rád sportuje a fandí adrenalinu. U nás najdete od každého něco. Odměňte sebe nebo své blízké a dopřejte si netradiční zážitky.  

Kdo jsme a jak nákup u nás probíhá

Jsme zážitková agentura ESENNCE.cz, jedna z nejstarších stabilních zážitkových firem v ČR. Naši zákazníci nás několikrát po sobě zvolili vítězem soutěže českého internetu Shop Roku v kategorii Dárky a zážitky. Za našim úspěchem stojí garance kvality a bezpečnosti nákupu, kterou dokládají certifikáty APEC Certifikovaný obchod, Garance kvality a Ověřeno zákazníky.

Objednávky přijímáme přes naše webové stránky i telefonicky. Na telefonních číslech jsme vždy připraveni vám poradit tipy na originální dárek a pomoci s objednávkou.