0
Mám poukaz

Originální dárky pro ženy

Zážitková agentura ESENNCE nabízí originální dárky pro ženy. Darujte originální zážitky jako netradiční dárek, který potěší každou ženu.

Ženy jsou určené k tomu, aby se o ně neustále pečovalo, aby se bez rozmyslu rozmazlovaly. Vždyť ženy byly, jsou a vždy budou tím lepším, co svět poznal. Každá žena by měla být dnes a denně obdarována nějakou životní radostí. Někdy stačí letmé pousmání, jindy je potřeba donést k ženiným rtům polibek, aby se mohla nechat překvapit kyticí. Ale někdy nastane chvíle, kdy se musí žena obdarovat něčím větším a zároveň originálním. Jistě, nový pár bot vždy potěší, ale chtělo by to něco jedinečného, něco, co tu ještě nebylo. Nalézt někde pokladnici. Originální dárky pro ženy, díky kterým dáte ženě vědět, že ji opravdu milujete, že jste nesmírně vděční za její rozhodnutí strávit část svého života po Vašem boku.

Ale jaké originální dárky pro ženy? Čím ženu příjemně a zároveň nečekaně překvapit?

Možností je spousta. Pojďme si o některých povědět.

Máte-li doma ženu dobrodružnou, ženu, která hledá výzvy a vzrušení, objednejte jí let větroněm. Po chvilkových přípravách na letišti usedne do větroně a bude i s pilotem vynesena do šesti set metrové výšky, kde dojde odpojení od motorového letadla a pak bude následovat dvacet minut nádherně tichého klouzání k zemi. Let větroněm má nenahraditelné kouzlo, kterému žena plná výzev jistě podlehne. Po přistání se připravte na vděčné a vášnivé objetí. Jistě zasloužené.

Pokud máte doma ženu více dbalou bezpečí a hovící si spíše v pohodlí, vezměte ji na večeři do Klášterního pivovaru v Praze, kde na Vás bude čekat prohlídka historického pivovaru, pohrajete si s možností natočit si vlastní pivo, budete obdarováni zdobenou pivní lahví a pochutnáte si hlavně na vynikající večeři. Jak začít s příjemným večerem jsme Vám poradili, jak dál, to už je na Vás samotných.

Originální dárky pro ženy jsou k mání, stačí chtít svou ženu odměnit za její součást Vás samých. Stačí chtít rozdávat.