0
Mám poukaz

Originální dárky pro ženy

Vaše maminka, kamarádka, přítelkyně, sestra bude brzy slavit narozeniny nebo svátek a vy pro ni stále ještě nemáte vybraný dárek?

Už máte dost tradičních darů, jako jsou obrovské čokoládové bonboniéry, tolika lidmi odsuzované měkké dárky – oblečení a už vůbec nemáte chuť kupovat kosmetiku? Máme pro vás hned několik skvělých tipů na velmi originální dárky pro ženy!

DOPORUČUJEME:    ZMĚNA IMAGE      VÍKEND NA ZÁMKU HLUBOKÁ      ROMANTICKÝ VÍKEND    MASÁŽE
Zapomeňte na nezdravé čokolády a drahé parfémy a nadělte něco, na co oslavenkyně jen tak nezapomene. Nadělte jí originální zážitkový dárek. A jak na to? Je to jednoduché. Naše zážitková agentura Esennce s.r.o., nabízí velké množství originálních zážitků. Vyberete si ten pravý originální dárek pro vaši maminku, manželku či přítelkyni a následně vyplňte objednávku. Pak již jen čekáte, kdy oslavenkyni přijde dárková krabička ovázaná stužkou. Nebojte se, účet nikde nenajde! Fakturu zašleme na vámi uvedenou adresu.

Tipy na originální dárky pro ženy

A z kterých originálních zážitků pro ženy můžete vybírat? Záleží jen a pouze na typu ženy, co má ráda, co ji baví. Naleznete u nás originální dárky týkající se téměř každé oblasti zájmů a koníčků. Pro ženy milovnice sportu a adrenalinu naše agentura na zážitky nabízí širokou škálu adrenalinových zážitků. Sázkou na jistotu jsou adrenalinové zážitky jako bungee jumping a tandemový seskok padákem. Originálním dobrodružstvím může být návštěva podzemních jeskyní. Ostatní návštěvníci vás nebudou obtěžovat svými fotoaparáty a žádný průvodce vás nebude unavovat dlouhými přednáškami. Budete tam jen vy (popřípadě s vámi někdo z vašich přátel) a zkušený speleolog.

Jiné ženy jsou naopak raději hýčkány a rozmazlovány. Tajemný název originálního dárku „Kleopatřin sen“ v sobě ukrývá lázeň a čokoládový zábal. I mezi ženami je mnoho milovnic piva a ty jistě překvapíte originálním zážitkem pivní lázně. Romanticky založené ženy zase potěší let balónem.

Naše zážitková firma dále také nabízí možnost zakoupení univerzálního certifikátu a oslavenkyně si pak na základě tohoto dárkového poukazu sama vybere svůj originální dárek.

Je to jednoduché a originální. Nadělte své oslavenkyni nezapomenutelný zážitek!