0
Mám poukaz

Originální dárky pro muže

Originální dárky pro muže. Váš tatínek, přítel či manžel slaví narozeniny a vy stále marně přemýšlíte nad tím, čím mu uděláte radost?

Novou kravatu dostal k svátku a ta minulá voda po holení mu moc nevoněla. Chcete ho obdarovat něčím opravdu originálním a nic vás nenapadá? Využijte naše originální dárky pro muže! Nadělte mu dárek, na který nezapomene. Darujte mu zážitek.

DOPORUČUJEME:    PIVNÍ LÁZNĚ   ŠKOLA SMYKU   ADRENALIN     JÍZDY HUMMEREM   JÍZDY FERRARI

Originální dárky pro muže

Naše zážitková agentura nabízí široké spektrum originálních dárků pro muže v každém věku. Nabízíme adrenalinové, sportovní, relaxační a jiné originální zážitky vhodné jako originální dárky pro muže. Je váš drahý blahem bez sebe, když si může hrát se synem na vojáky? Nebo si snad potají dává dohromady svou vlastní sbírku vojáčků? Pak mu splňte jeho sen a darujte mu originální adrenalinový den na bojišti. Jistě uvidíte jiskřičky nadšení v jeho očích, až vám bude vyprávět o své jízdě v obrněném transportéru a o počtu mužů, které skolil při paintballové bitvě.

Originální dárky pro muže k narozeninám

Pokud hledáte originální dárky pro muže k narozeninám, vyzkoušejte netradiční zážitky. A pokud je naopak váš muž velmi pracovně vytížen a potřebuje odpočinek někde daleko od civilizace, naše zážitková firma mu zajistí na jeden den pobyt v Beskydech a to navíc s originálním poselstvím – hlídáním ovcí. Ano, z vašeho muže se stane pravý horský bača se stádem ovcí.

Z adrenalinových dárků pro muže můžete vybírat tandemový seskok padákem nebo například akční střelbu. Pokud toužíte nadělit něco opravdu netradičního, zábavného a originálního zároveň, jistě vás zaujmou sedmimílové skákací boty. Pro muže gurmány tady máme nabídku thajské i japonské kuchyně. Kuchařům splníme jejich sen a nadělíme kurzy vaření se slavnými šéfkuchaři.

Naše nabídka originálních zážitkových dárků pro muže je opravdu pestrá. Stačí si jen vybrat originální dárek pro muže a pak už vše nechat na nás. Pokud však máte problém s výběrem, naše agentura na zážitky nabízí také dárkové poukazy pro muže. Zakupte takovýto univerzální certifikát a obdarovaný muž si pak originální zážitek vybere podle libosti.

Je to opravdu jednoduché, zkuste darovat originální dárky pro muže i vy!