0
Mám poukaz

Nevšední zážitky

Připravili jsme pro vás nepřeberné množství nevšedních zážitků po celé České Republice! Ať už máte rádi sport, adrenalin nebo spíše odpočinek a relaxování, u nás si jistě vyberete.

Nevšedním zážitkem si můžete zpestřit váš život nebo udělat radost někomu druhému a darovat mu zážitek jako originální dárek.

 

Zážitky s nevšedními sporty

Sport nemusí být jen dřina v posilovně nebo stereotypní běhání kolem bloku. Podívejte se na naší nabídku nevšedních sportovních zážitků a vyberte si ten, který byste rádi vyzkoušeli. Nabízíme novinky ze světa sportu, jako je kiting, skákací boty nebo lezení. Naučit se můžete squash od mistra republiky Jana Koukala nebo vyzkoušet jachting pod vedením zkušeného kapitána.

Nevšední zážitky, které jinde nezažijete

Zkuste si něco nového a vyberte si z naší nabídky netradiční zážitek, na který budete vzpomínat ještě dlouho. Navštívit můžete všechny pivní lázně České republiky, proletět se balonem nebo větroněm, zahrát si na jeden den na popeláře, metaře nebo dokonce pasáčka ovcí v Beskydech. Naše nevšední zážitky vám vnesou do života zábavu a trochu vzrušení, nebojte se trochu si okořenit život!

Nevšední zážitkové dárky

Dárek, který je originální potěší více než něco obyčejného, co obdarovaného nepřekvapí. Darujte nevšední zážitky a uvidíte, jakou radost svým blízkým a přátelům uděláte. Vybraný zážitek ve formě dárkového poukazu vám zabalíme do hezké krabičky a doručíme do druhého pracovního dne. Kromě certifikátu obdrží obdarovaný také průvodní dopis, který může obsahovat vaše osobní věnování, oslovení nebo přání.

Zážitková agentura ESENNCE.cz je jedna z nejstarších firem, která se věnuje zprostředkování netradičních zážitků v ČR. Kvalitu a bezpečnost nákupu dokádají certifikáty Ověřeno zákazníky, Garance kvality a APEC Certifikovaný obchod.