0

Netradiční zážitky

Rádi byste zažili něco nového, nevšedního a originálního? Nabízíme netradiční zážitky nejrůznějšího druhu po celé České republice. U nás najdete netradiční zážitky plné adrenalinu, relaxační a pobytové zážitky i opravdu nevšední zážitky s vtipem.

Netradiční sportovní a adrenalinové zážitky

Tenis už vás omrzel a všechny cyklostezky v okolí už znáte nazpaměť? Je na čase objevit nové možnosti sportování. Naše agentura nabízí netradiční sportovní zážitky, při kterých vyzkoušíte a naučíte se nové sporty jako je kiting, jachting, potápění nebo lukostřelba. Adrenalinoví nadšenci mohou vyzkoušet vznášedlo, expedici do útrob jeskyně nebo akční výcvik speciálních jednotek.

Vtipné a originální zážitky

Vneste svým blízkým do života trochu humoru a darujte jim netradiční zážitky, na které budou s úsměvem vzpomínat ještě hodně dlouho. Nebo si okořeňte život vy sami a podnikněte něco bláznivého. Vyzkoušejte si popelařinu nebo metařinu, vyrazte do hor nahánět stádo ovcí nebo si dopřejte drbání zad, kterého se marně dožadujete od své drahé polovičky.

Darujte netradiční zážitky

Přemýšlíte čím překvapit svou rodinu a přátele pod vánočním stromkem? Nebo hledáte opravdu originální dárek k narozeninám? Netradiční zážitky jsou skvělým tipem na dárek ke každé příležitosti. Darujete-li netradiční zážitkový dárek, umožníte obdarovanému zažít něco, na co by sám ani nepomyslel nebo by si na to netroufl. Možná mu pomůžete splnit dětský sen nebo objevíte nové koníčky a záliby.

Poukaz na vybraný zážitek vám zašleme v dárkovém balení na adresu, kterou si určíte. Objednat si můžete online nebo telefonicky. Naše agentura na zážitky je jedna z nejstarších a nejstabilnějších zážitkových firem na českém trhu.