0

Netradiční svatební dary

Chystáte se na svatbu a zvažujete, jaký netradiční svatební dar pořídíte? Pokud chcete novomanžele překvapit a potěšit zajímavými a neokoukanými dárky, můžete vybrat některý z našich netradičních svatebních dárků.

Máme pro Vás tipy na netradiční svatební dary pro novomanžele, které je určitě překvapí a potěší zároveň. Pokud tedy hledáte nápady na netradiční dary, inspirujte se výběrem zážitků na této stránce. Co koupit jako netradiční svatební dar například společné Pasení ovcí? Nebo čokoládovou masáž pro dva či víkend v oblacích? A to je teprve začátek našeho dlouhého seznamu netradičních svatebních darů. Tak neváhejte a vybírejte.

Pro někoho již klasika, ale pro většinu stále netradiční záležitost – to jsou adrenalinové zážitky. Darujte ženichovi a nevěstě poukaz na společný bungee jumping nebo seskok padákem.

Mají budoucí manželé rádi sushi nebo často mluví o tom, že jej rádi vyzkoušeli? Kupte Vašim mladým novomanželům poukaz na kurz sushi. Tento kurz je určitě netradiční tím, že specialista na sushi přijede přímo za Vašimi novomanželi domů a tam se společně naučí připravovat sushi. Dozví se něco nejen o přípravě sushi, ale i o japonském stolování a aranžování.

Chcete koupit opravdu netradiční dárek? Pak byste měli zapřemýšlet nad zážitkem Let balónem pro dva. Nádherný zážitek pro milovníky romantiky. Jen oni dva a pilot. Hodinový let nad krajinou, pozorování života pod sebou a poklidné rozjímání. Vzletových míst je opravdu hodně, mohou se tak proletět nad Karlštejnem, Konopištěm nebo nad zámkem Hluboká či Buchlov. Po letu budou pokřtěni a dostanou pamětní list. Během letu mohou vše fotit či točit. Fotografie pak budou po léta zdobit jejich svatební album.

Naše netradiční svatební dárečky jistě uspokojí i náročné novomanžele. Vzpomínky na takové netradiční dárky jsou nejcennější.