0
Mám poukaz

Netradiční dárky pro ženy

Pestrá nabídka netradičních zážitků vhodných jako netradiční dárky pro ženy. Darujte netradiční masáže, romantické nebo relaxační zážitky.

Ženy jsou krásnější půlka lidstva, a proto si zasluhují tu nejlepší péči, zasluhují si neustálou pozornost a dárky hodné bohů. Ne vždy postačí ženě květina a zamilovaný pohled. Někdy je třeba uctít ženu něčím hodnotnějším, něčím, co Vám nikdy nezapomene.

 

Společnost Esennce.cz se zaměřuje výhradně na dárky. Nejlépe na ty netradiční, plné překvapení.

Netradiční dárky pro ženy se vezou na stejné vlně. Zaujmout, překvapit a zanechat v člověku hluboký a nesmazatelný zážitek. Zážitek samozřejmě dobrý, na který obdarovaný bude rád a často vzpomínat.

Co dát ženě, aby prožila krásný zážitek hodný častého vzpomínání? Jízda terénním Hummerem asi nebude to pravé, i když, člověk nikdy neví. Pro něžnější pohlaví je ale lepší volit něžnější varianty překvapení. Pokud si chcete dárek, který ženě darujete, také jak se patří užít, měli byste se zaměřit na pivní lázně, kde pro pivo není si ani kam sednout. Pivní lázně jsou pro ženu tím pravým potěšení. Pivo samotné je velmi příznivé pro hladkou pokožku. Pleť se po pivní lázni napne, nabude elasticity a celkově velmi uvolní tělo. Zatímco budete s ženou ležet v pivní lázni, můžete nenápadně upíjet tento tradiční český mok.

Pokud chcete ženu překvapit jen maličkostí, objednejte jí 15 minut drbání zad v elitním masérském studiu. Je to přesně ten druh zážitku, kterému se žena zasměje, ale zároveň se jí usadí hluboko v paměti. Je to přesně ten druh zážitku, který se rozdává jen tak, pro radost. Nechat si podrbat záda profesionálním masérem uprostřed uhoněného kypění hlavního města? Není nic jednoduššího.

Ať už hledáte jakékoliv netradiční dárky pro ženy, na Esennce.cz jich najdete nepřeberné množství. Stačí si vybrat a oddat se zážitkům, na které se nezapomíná.