0

Netradiční dárky pro učitele

Je tady konec školního roku a s ním otázka, jestli a jak ocenit vyučujícího, který se nám celý rok věnoval. Ano, má to zaplaceno a je to jeho povolání, ale jistě si zaslouží jistou formu poděkování za snahu něco naučit a být příkladem. Kdysi se na konci školního roku nosily květiny, různé sladkosti nebo méně vhodný dárek „lahvinka“.

Dárky pro učitele


V poslední době jsou trendem v dárkové kategorii takzvané zážitkové dárky, hledají se také jako netradiční dárky, zážitky, adrenalinové zážitky, atp. V praxi to vypadá následovně - třída se domluví, že místo toho, aby každý přinesl něco menšího, méně okázalého a také méně zapamatovatelného, raději se všichni složí a najdou to pravé v kolonce pod názvem netradiční dárky pro učitele. V konečném výsledku Vás to, jako jednotlivce, vyjde asi levněji, než kytice a sladkost dohromady.

Máte profesora, který holduje adrenalinovým sportům? Není nic snazšího než sáhnout kamkoliv do kategorie adrenalinové zážitky. Najdete tam tolik zážitků, že si možná některý pořídíte pro sebe nebo své blízké. Garantujeme Vám, že dárky z této kategorie jsou nezapomenutelné.

Chcete netradiční dárek pro učitelku, která by potřebovala relaxovat? Je to stejně snadné jako dárky pro učitele. Stačí zajít do kategorie relaxace a masáže nebo krása a zdraví.

Zážitkové dárky pro učitele


Vše výše popsané se dá nazvat jako zážitkové dárky. Cokoliv z naší nabídky je vhodné nejen jako netradiční dárky pro učitele, ale ke každé příležitosti, pro každou věkovou kategorii, pro muže i ženy, pro sportovce i pro lenochy.

Vyberte si z naší nabídky netradiční dárek pro učitele a uvidíte, že vyučující na vás nezapomene.

Úspěšný konec školního roku přeje zážitková firma Esennce.cz.