0

Luxusní wellness pobyt na Chateau Herálec

Dopřejte si luxus pětihvězdičkového boutique hotelu Chateau Herálec, unikátní designové ubytovaní a exkluzivní wellness v jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách. Čeká Vás pobyt snů!

Herálec
2 noci
2
OBJEDNAT OBJEDNAT 17 850,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Dopřejte si luxus pětihvězdičkového boutique hotelu Chateau Herálec, unikátní designové ubytovaní a exkluzivní wellness v jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách. Čeká Vás pobyt snů!

Zámecký hotel Chateau Herálec

Chateau Herálec se svými 19 prostornými pokoji představuje doslova zenovou oázu, hosté čas u nás stráví v absolutním soukromí a v ničím nerušeném klidu. Specialitou zámku je unikátní sbírka značkových francouzských vín z oblasti Bordeaux, jedna z největších sbírek tohoto druhu v Čechách a delikátní zámecká gastronomie z čerstvých lokálních surovin bez chemických přísad a dochucovadel.

V našem boutique hotelu Vám nabídneme nejen luxusní ubytování a unikátní hotelový koncept, ale i prvotřídní služby a diskrétní péči tak, abyste měli chuť vrátit se a zažít vše znovu.

Wellness pobyt pro 2 osoby obsahuje:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI pro 2 osoby
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ připravené převážně z lokálních surovin
  • regenerace pomocí technologie BIOSYNCHRON 2x 30 minut
  • CELOTĚLOVÁ MASÁŽ PRO 2 OSOBY na 90 minut (Aromachologie)
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, tradiční finská, bylinková švédská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium)
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU MERCEDES BENZ E-CLASS (duben- říjen) pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné 11 Kč/km. K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot (není zahrnuto v ceně balíčku) . V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – péřové, aloe vera nebo antialergické polštáře - víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku

 

V ceně Vašeho pobytu jsou zdarma zahrnuty i tyto služby:
Ovoce ze sadu, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, knihovna s krbem, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Trvání:

3 dny – 2 noci.

Sezóna:

Celoročně

Lokalita:

Herálec


Počet bodů pro univerzální certifikát: 357

Cena: 17 850,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Wellness pobyty: