0

Luxusní wellness L'OCCITANE pro dva

Dopřejte si 5 hodin plných relaxace v luxusních L’OCCITANE Spa. Zámecký hotel Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane, představuje jedinečné místo dokonalého relaxu a odpočinku.

Herálec
5 hodin
2
OBJEDNAT OBJEDNAT 6 050,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Dopřejte si 5 hodin plných relaxace v luxusních L’OCCITANE Spa. Zámecký hotel Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane, představuje jedinečné místo dokonalého relaxu a odpočinku.

Jako první hotel v České Republice získali licenci na provozování Spa L’OCCITANE. To vše díky vysokému standardu hotelových služeb, neobyčejné atmosféře zámku a filozofií relaxu a odpočinku ve spojení s kouzelnou přírodou Vysočiny. Zámecké L’OCCITANE Spa je zárukou nezapomenutelného zážitku, jaký byste zažili také v originálním Spa L’Occitane v domovském 5hvězdičkovém hotelu Couvent des Minimes v Provence.

Nechte si své tělo a duši hýčkat v luxusním prostředí zámku jedinečnou přírodní kosmetikou L’OCCITANE v té nejvyšší kvalitě.

V intimní atmosféře masážních prostor se Vám budou odborně a s maximální péčí věnovat vyškolení fyzioterapeuti a maséři. Autentické ingredience této výjimečné přírodní kosmetiky ve spojení s tradičními technikami masáží přinášejí hlubokou relaxaci.

Útočištěm pro Vaši duši a smysly budou i samotné interiéry masážních prostor inspirované unikátním prostředím provensálské oblasti Camarque.

Balíček pro 2 osoby na celkem 5 hodin obsahuje:

  • 2x celotělová masáž 90 min.:
    Verbena – hluboce osvěžující masáž pro něj.
    Chateau Herálec ošetření těla růžemi pro ni.
  • 2x 30 minut regenerace pomocí technologie BIOSYNCHRON
  • 3 hodiny Chateau Herálec Spa by L’OCCITANE (finská, švédská a parní sauna, bazén, vířivka, fitness, silencárium)
  • 2x fresh juice

Trvání:

5 hodin.

Sezóna:

Celoročně

Lokalita:

Chateau Herálec

Cena: 6 050,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Relaxace a Krása: