0

Luxusní dárky

Pokud hledáte opravdu neobyčejný luxusní dárek pro někoho speciálního, zde jste na správném místě. Nabízíme vám výběr toho nejlepšího z naší nabídky, luxusní dárky pro náročné, které jinde stěží seženete.

Darujte jeden z našich nádherných zážitků a dopřejte obdarovanému zažít něco unikátního.


Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, kteří zaručují vysokou kvalitu a úroveň námi nabízených zážitů. Dokážeme uspokojit i opravdu náročné zákazníky, každému požadavku věnujeme maximální úsilí a k našim zákazníkům přistupujeme s individuální péčí. S luxusním dárkem z naší široké nabídky uděláte radost každému.

Dárková krabička se zážitkem

Zážitkové certifikáty balíme do luxusní dárkové krabičky opatřené stuhami a připojujeme průvodní dopis na kvalitním designovém papíře. Součástí průvodního dopisu může být Vaše osobní věnování, které dodá obdarovanému pocit naprosté výjimečnosti. Zeptejte se na naší telefonní lince a nechte si poradit nejlepší věnování.

Luxusní pobyty

Nabízíme víkendové pobyty na přepychových místech v čele se snovým zámkem Chateau Mcely, kde zajišťujeme ubytování v deluxe apartmánech nejvyšší úrovně. Oblíbené jsou víkendy s wellness nebo lázeňské pobyty v nejmodernějších zařízeních. Hýčkající masáže s využitím voňavé čokolády nebo zlatého medu ocení každý požitkář. Jestli hledáte luxusní dárek, který bude nevšední a přitom zaručí aktivní strávení volného času, vyberte si z naší nabídky vybraných sportovních aktivit a pobytů. Můžeme Vám zajistit víkend v honosném hotelu v kombinaci například s golfem. Zařídíme pronájem jachty, na které obdarovaný stráví nezapomenutelné chvíle plné romantiky a adrenalinu a bude se cítit jako král moří.

Drahé vozy

Pro náročné muže doporučujeme využít možnosti zapůjčit si jeden z luxusních vozů, kterých v naší nabídce naleznete celou řadu, včetně nejdražších a nejkrásnějších modelů. Zapůjčit si můžete taková snová auta jako je Jaguar, Porsche nebo Rolls Royce. S luxusním dárkem od Esennce z kategorie auto-moto uděláte radost každému.

Luxusní relaxační zážitky

Nejen ženám jsou určeny luxusní zkrášlovací a ozdravné kůry v nejmódnějších salonech. U nás koupíte nevšední zážitky jako jsou koupele v růžových okvětních lístcích, čokoládové koupele a zábaly nebo celodenní honosný zkrášlovací program v moderním salónu, kde o Vás bude personál pečovat jako o královnu.

Luxusní dárky pro gurmány

Pro gurmány a milovníky vybraných pokrmů a lahodných nápojů nabízíme množství gurmánských zážitků, při kterých budou uspokojeny jejich chuťové buňky. Vybírejte z nabídky honosných večeří v luxusních restaurací, kde vaří gurmánské speciality vynikající šéfkuchaři nebo nechte zkušený personál poslat přímo domů k Vám nebo Vašim blízkým a dopřejte si luxus osobního kuchaře.