0
Mám poukaz

Krásné zážitky

Přejete si zažít něco příjemného, na co byste mohli vzpomínat dlouhou dobu s úsměvem na rtech? Podívejte se na naši nabídku a vyberte si některý z krásných zážitků, které jsme pro vás připravili. Krásné zážitky si můžete užít se svoji drahou polovičkou, s rodinou nebo přáteli. Skvěle se hodí jako originální dárek!

Zážitkové pobyty a relaxace

Není nad víkend plný zážitků, odpočinku a relaxování v krásném prostředí. Dopřejte si trochu hýčkání, odměňte se za uplynulý pracovní týden a vyrazte na zážitkový pobyt se svými blízkými. Vybrat si můžete z nejrůznějších druhů pobytových balíčků po celé České republice. Nabízíme pro každého něco, máme pro vás tipy na krásné pobyty se sportem, wellness víkendy i oblíbené pobyty v pivních lázních.

Krásy ČR z výšky

Víte, jak vypadají Karlštejn nebo moravské vinice z výšky? S námi máte možnost to zjistit. Nabízíme vyhlídkové lety balonem, malým letadlem, větroněm i vrtulníkem. Vyberte si prostředek, který je vám nejbližší a vydejte se na výlet k oblakům. Chybí-li vám v životě vzrušení, doporučujeme vyzkoušet akrobatický let nebo netradiční let na vznášedlu. Všechny lety z naší nabídky vám zaručí krásné zážitky. 

Krásné zážitkové dárky

Netradiční zážitky můžete věnovat jako dárek k jakékoliv příležitosti. Zážitkové poukazy jsou výborným tipem na vánoční dárky, i dárky k nejrůznějším výročím. Od nás dostanete poukaz na zážitek rovnou zabalený v krásné krabičce, takže nebudete mít starosti s dárkovým balením. Navíc přiložíme k poukazu průvodní dopis, kam můžeme přidat vaše osobní věnování obdarovanému. Udělejte někomu radost krásným zážitkem!

Zážitková agentura ESENNCE.cz

Patříme k nejstarším českým zážitkovým firmám, spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími dodavateli, aby byla kvalita námi nabízených služeb opravdu vysoká. Jsme držitelem několika certifikátů, které jsou udělovány internetový obchodům – APEC Certifikovaný obchod, Garance kvality a Ověřeno zákazníky. Byli jsme již několikrát po sobě zvoleni vítězem soutěže Shop Roku v kategorii dárky a zážitky, za což vděčíme našim spokojeným zákazníkům.