0

Kam na víkend

Lámete si hlavu s tím, kam na víkend vyrazit za zábavou či odpočinkem? Nechce se vám trávit vaše drahocenné volné dny doma na gauči u televize? Máme pro vás zajímavé nápady, kam o víkendu vzít partnera či celou rodinu a kde si užít spoustu zábavy.

Víkend v pivních lázních

Pivní lázně zažívají v poslední době obrovský nárůst popularity. Není se čemu divit, relaxování v pivní koupeli s přísunem kvalitního zlatavého moku z vlastního soudku je nadmíru příjemná záležitost. Na osmi místech v České republice můžete strávit báječný víkend plný pivních procedur, dobrého jídla, pití a kvalitní relaxace.

Wellness víkendy plné odpočinku

Kam o víkendu vyrazit, když potřebujete zregenerovat vaše tělo a osvěžit unavenou mysl? Ideální volbou je wellness víkend plný odpočinku, relaxování, masáží, vířivek a dalších úžasných procedur, po kterých se budete cítit jako znovuzrozeni. Vybrat si můžete z několika variant wellness víkendů v různých koutech České republiky. Dbali jsme na výběr těch nejlepších wellness hotelů, abychom vám dopřáli opravdu nadstandardní odpočinek v krásném prostředí.

Zábavné víkendy pro děti

Plánujete na víkend vzít celou rodinku a pro děti se vám pivní lázně ani wellness procedury nezdají příliš vhodné? I pro vás máme nabídku zajímavých víkendových pobytů. Velkou radost dětem uděláte třeba víkendem stráveným v Pražském aquaparku, kde celou rodinu čeká volný vstup do vodního parku, návštěva zoologické a botanické zahrady a spoustu další zábavy. Pokud vaše rodina holduje výletům do přírody, vyrazte na víkend do některého z námi vybraných hotelů v českých horách.


Kam o víkendu za netradičními zážitky

Pokud toužíte zažít netradiční víkend, naučit se něco nového, vyzkoušet nové aktivity nebo okusit nevšední luxus, vyberte si z naší nabídky originálních víkendových pobytů. Nabízíme víkendy s golfem pro začátečníky i pokročilé, plavby na jachtě, víkend s vařením piva nebo luxusní víkendy na zámku nebo s vozem Porshe.