0
Mám poukaz

Indoor surfing - Surf aréna Praha

Chyťte svou vlnu! Unikátní simulátor vám umožní pořádně si zasurfovat, aniž byste museli daleko k oceánu. A na skutečné vlně!

Praha Letňany
2 hodiny
1
OBJEDNAT OBJEDNAT 1 970,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Chyťte svou vlnu! Unikátní simulátor vám umožní pořádně si zasurfovat, aniž byste museli daleko k oceánu. A na skutečné vlně!

Po celém světě populární zážitek je konečně i u nás. V pražské surf aréně se stane surfařem každý, nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti. Před samotným surfováním vás čeká krátká instruktáž, při které se dozvíte vše potřebné, abyste si zážitek užili na maximum. Po celou dobu vám k ruce bude zkušený instruktor, který se vším poradí a pomůže. Bude záležet jen na vás, jak rychle se dostanete ze základní polohy na prkně vleže (tzv. bodyboarding) do polohy ve stoje. Po několika jízdách to zvládne i úplný začátečník. Na vlně mohou být vždy dva surfaři najednou a během hodiny se jich zde střídá maximálně deset. Protože vlna, na které budete surfovat, je skutečná, na místě si půjčíte neopren, aby vám ve vodě bylo příjemně.

Zážitek Indoor surfing - Surf Aréna Praha obsahuje:

• instruktáž (30 minut)
• surfování na surfařském simulátoru (60 minut)
• zapůjčení neoprenového obleku a surfařského prkna
• videozáznam ze zážitku (pokud máte zájem, vezměte si s sebou vlastní flesh disk)

Průběh:

Po příchodu do Surf Areny se přihlásíte na recepci, poté dostanete úvodní školení (instruktáž), kde se dozvíte vše potřebné pro to, abyste si mohli užít jízdu na simulátoru. Jízda se nacvičuje vleže (bodyboarding), v kleče, nebo ve stoje. Instruktor Vám vysvětlí, jak bude surfování probíhat a co Vás čeká. Poté následuje hodina surfování, kde společně s dalšími návštěvníky absolvujete pod vedením instruktora celý zážitek. Ze zážitku bude pořízen videozáznam, který Vám poslouží pro rozbor Vaší jízdy a zůstane Vám na památku. Celý zážitek se koná pod dohledem zkušeného instruktora.

Počet osob:

1

Požadavky:

Minimální věk - 6 let

Trvání:

2 hodiny

Diváci:

Diváci jsou vítáni.

Lokalita:

Praha Letňany


Počet bodů pro univerzální certifikát: 40

Cena: 1 970,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Adrenalin: