0

Hotel Dvořák Tábor

Hotel Dvořák Tábor je unikátní wellness hotel, kde si užijete nádherné chvíle. Udělejte si výlet do Jižních Čech a navštivte pivní lázně Tábor.

Věnujte pobyt v hotelu Dvořák jako dárek, je to místo, kde se bude líbit každému.

O hotelu Dvořák

Hotel Dvořák leží v srdci Jihočeské metropole Tábor. Byl vystaven v areálu bývalého pivovaru, který byl pro tyto účely zrekonstruován. Hotel má 72 pokojů, které jsou luxusně vybaveny, nechybí vlastní trezor, TV, telefon i internet. Pokud toužíte po komfortním ubytování na úrovni, hotel Dvořák vás nezklame.

Hotel disponuje také 5ti velkými a několika malými jednacími sály, je proto často využíván ke konferencím a nejrůznějším firemním akcím. Součástí hotelu je velká moderně vybavená wellness zóna, lobby bar a vyhlášená restaurace La Cave.

Wellness a pivní lázně Tábor

Wellness zóna hotelu Dvořák zabírá plochu více než 600m2, užívat si můžete příjemné masáže, kosmetické ošetření a procedury, bazén s finskou saunou a originální pivní koupele. Kromě klasických olejových a bylinných masáží zde provádí také speciální konopnou, medovou nebo svíčkovou masáž. V kosmetickém studiu si můžete dopřát procedury, při kterých jsou používány výhradně přírodní ajurvédské přípravky a dále klasické ošetření obličeje i těla.

Restaurace La Cave

Restaurace La Cave si zakládá na profesionálním přístupu k zákazníkovi a špičkové obsluze. Restauraci vede Ondřej Dvořák, šéfkuchař, který získal v oboru již řadu ocenění. Pochutnat si můžete na vyhlášeném pivním menu nebo okoštovat místní nabídku vín z Moravy i Francie.