Zážitková firma

Každý z nás má chuť někdy život žít přímo naplno, udělat něco bláznivého, spontánního a neopakovatelného. K tomuto skvěle slouží zážitky, ať adrenalinové, sportovní či relaxační. Zážitky jsou tím správným kořením života. Zážitková firma Esennce s.r.o. je tu od toho, aby Vám nebo komukoliv jinému k těmto dnům dopomohla.

Zážitek jako originální dárek? Zážitková firma ESENNCE pomůže!

Pokud jste se správně rozhodli, že tím nejlepším dárkem je zážitek a hledáte ten pravý a zajímavý, který by vážně „stál za to“, zážitková firma Esennce s.r.o. Vám nejen pomůže ve výběru, ale postará se o to, aby vše proběhlo hladce.

Ano, svět není jednoduchým místem, nestačí vědět, po jakém zážitku toužíte. Ono to hlavně chce vědět, jak tu touhu po zážitku realizovat. V realizaci vašich zážitků vám pomůže naše zážitková firma, ve které najdete jen vybrané a opravdu originální zážitky.

Ale tím to nekončí, pokud si nebudete moci vybrat jaký zážitek je pro vás přesně ten pravý, rádi Vám poradíme. Zážitková firma Esennce s.r.o. není jen prodejcem zážitků, našim cílem je opravdové plnění snů a nezapomenutelné dny ve Vašem životě. Pro začátek se nechte inspirovat například články, kde najdete bližší informace jak o kategoriích, tak o jednotlivých zážitcích. Vybrat ten správný zážitek možná nebude jednoduché, ale rozhodně to nebude nemožné. Široká nabídka vybraných zážitků Vám umožňuje vybrat to pravé a uspokojit tak i nejnáročnější zákazníky.

Zajištění zážitků pro kohokoliv

Naše firma, která se specializuje na zážitky, je vhodným společníkem pro každého, kdo v oblasti zajímavých dárků a neopakovatelných zážitků hledá originalitu a spolehlivost. Můžete darovat skvělé zážitky jako dárky pro své blízké, rodinné příslušníky, přátelé nebo známé. Stejně tak je ale zážitková firma Esennce s.r.o. vhodná pro velké firmy, které chtějí odměnit své zaměstnance, zorganizovat dny pro teambuilding, nebo originálně potěšit své obchodní partnery.

Specializace na zážitky

Zážitková firma Esennce s.r.o. se specializuje právě na poskytování a realizaci nejrůznějších zážitků. Buďte si jisti, že jste v rukou profesionálů a týmu lidí, kteří svou práci dělají se zájmem a nejlépe jak dovedou. Naše firma je tu pro Vás.

Nejnovější články

Firma zaměřená na zážitky

Každý dělá něco. Pekař peče housky a ten co otesává kameny je kameník, ten umí to a ta zas tohle. Tak nějak se to zpívá v jedné pohádce a tak nějak to funguje na světě. Každý dělá něco, každý co ho baví nebo v čem vyniká.celý článek

Zážitkové firmy

Hledáte na internetu nějaký zážitek a našli jste ho na více stránkách? Procházíte zážitkové firmy a nevíte kterou vybrat? Pomůžeme vám. Napovíme, jak se orientovat na trhu se zážitky, jaké kritéria by měly solidní zážitkové firmy splňovat a v neposlední řadě poradíme, jak ušetřit.celý článek

Zážitky pro každého z nás

Nejen dnes, ale po celou dobu existence lidstva potřebuje každý z nás občas vypnout a utéct od stereotypu.celý článek

Odebírejte newsletter

Přihlaste se k odběru novinek, akčních nabídek a nejlepších tipů na dárky z naší nabídky.

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • sedminásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 16ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.

Odebírejte newsletter

Přihlaste se k odběru novinek, akčních nabídek a nejlepších tipů na dárky z naší nabídky.