0

Firma zaměřená na zážitky

Každý dělá něco. Pekař peče housky a ten co otesává kameny je kameník, ten umí to a ta zas tohle. Tak nějak se to zpívá v jedné pohádce a tak nějak to funguje na světě. Každý dělá něco, každý co ho baví nebo v čem vyniká.

Naše firma poskytující zážitky, se s mírnou nadsázkou specializuje na plnění snů. Bez nadsázky se dá říct, že prodáváme chvíle, na které se nezapomíná. Nabízíme služby, kde se přání stávají skutečností.


DOPORUČUJEME:    ADRENALINOVÉ DÁRKY   MASÁŽE   VYHLÍDKOVÉ LETY   JÍZDY HUMMEREM   FERRARI


Dárky od firmy nabízející zážitky

Dárek k narozeninám, na Valentýna, svatební dary, adrenalinové zážitky, vánoční dárky to, vše a mnohem více nabízí naše firma se specializací na zážitky. Kdykoliv k nám zavítáte, najdete zde mnoho tipů a doporučení na vhodné dárky k nejrůznějším příležitostem. Zážitky jsou rozděleny přehledně podle kategorií, do kterých patří, rychleji tak najdete to, pro co jste přišli, nebo se dozvíte více o tom, co vás zajímá.

Zážitková firma pro všechny

Zážitková firma Esennce s.r.o., má zážitky pro všechny věkové kategorie. Od předškoláků, přes střední věk až k seniorům. Firma Esennce má v nabídce i zážitky pro nastávající maminky nebo celou rodinu s dětmi. U nás tak můžete pořídit například vánoční dárky pro celou rodinu, bez stresu, v pohodlí domova či kanceláře a zaručeně originální, netradiční a nezapomenutelné.

Soutěže o zážitky s naší firmou

Pravidelně každý měsíc, u nás můžete vyhrát zajímavý zážitek. Každý kdo rád soutěží, nebo chce jen pokoušet štěstí, může odpovědět na maximálně tři jednoduché otázky a být tak zařazen do soutěže o hodnotnou cenu. Výherce je každý měsíc zveřejněn na Facebooku. Staňte se i vy naším fanouškem a buďte pravidelně informováni o tom, co naše firma se specializací na zážitky nově poskytuje, nebo o co zajímavého můžete soutěžit.

Certifikáty jako jistota

Kdo si není jistý, který dárek vybrat, jsou tu pro něj připraveny dárkové poukazy. Vybírat můžete z pěti variant dárkových certifikátů, od bronzového po královský. Každý z dárkových poukazů má určitou hodnotu bodů, které obdarovaný může vyměnit za jeden nebo více zážitků.

Naše firma cílí na zážitky. Věříme, že nemineme a děláme vše pro to, abychom poskytovali stále lepší, zajímavější a originálnější zážitky ať už jako dárky, nebo způsob jak si udělat život zajímavějším.