0

Dárky pro učitele

Zážitky jako dárky pro učitele. Je tady konec roku, a pokud studujete, tak možná někteří z Vás přemýšlí, jak odměnit třídního za jeho celoroční starost o vás.

Květina jistě potěší, tabulka čokolády taky udělá radost, ale co kdybyste se letos, celá třída složili, každý dá dejme tomu 30,- a vyberete něco, co bude třídnímu, profesorce, vyučujícímu, nadobro připomínat nejen konec tohoto školního roku, ale celou vaši třídu. Naše zážitková firma, má dárky pro učitele v nejrůznějších podobách. Každý dárek pro učitele z naší nabídky, je něčím originální a bezesporu bude zážitkem. Máme pro vás několik tipů na dárky pro učitele.

Dárky pro profesora

Profesoři jsou většinou pánové v letech, a proto by možná nebylo vhodné darovat jim zážitek v podobě tandemového seskoku. Naopak takový let dvouplošníkem mu možná splní sen. Málokomu neudělá radost možnost odpočívat nebo o sebe nechat pečovat. Dárky formou wellness víkendu nebo masáže jistě ocení.

Mezi nejoblíbenější zážitky patří pivní lázně. Dopřejte svému učiteli koupel v pivu. Na takový dárek pan učitel určitě nezapomene.

Dalším oblíbeným dárkem pro učitele jsou lety balonem a let větroněm. Darujte učiteli možnost zažít některý z těchto vzdušných zážitků.

Dárky pro učitele

Učitel celý rok stojí za katedrou a má spoustu starostí se žáky. Dopřejte vašemu učiteli něco originálního a darujte zážitek pasení ovcí. Jistě bude rád, že je právě učitelem a ne bačou. Spoustu dobrých tipů na dárky pro učitele najdete v kategorii dárky pro muže nebo hobby.

Dárky pro učitelku

Paní učitelka by jistě kromě odpočinku, uvítala nějakou relaxaci a mít nějaký čas jen pro sebe. Ideální dárek pro učitelku, je jakákoliv masáž, od thajské, přes medovou a čokoládovou, až po detoxikační, při které si pročistí organismus od nahromaděného stresu a starostí. Další nápady na skvělé dárky najdete v kategorii dárky pro ženy nebo masáže.

Dárky pro profesorku

Stejně jako profesoři, i profesorky bývají dámy v letech. Ty ocení zejména klid a pohodu. Doporučujeme dárky jako zážitky v podobě relaxačních a zkrášlujících procedur. Která profesorka by nechtěla vyzkoušet zábal v banánových listech, nebo prožít Kleopatřin sen. Další tipy na dárky pro profesorky hledejte v kategorii krása, nebo masáže.

Máte vybráno? Pokud si nejste jisti který dárek pro učitele, profesora, učitelku, profesorku a další vyučující vybrat, můžete vsadit na jistotu a pořídit dárkový poukaz. Od bronzového po královský, kde dle počtu bodů, může jeho majitel uskutečnit i několik zážitků. Ať už se rozhodnete jakkoliv, věříme, že dárky pro učitele od naší firmy, přinesou radost a potěšení, a budou opravdovým zážitkem.