0

Dárky pro tatínka

Zde jsme pro vás připravili tipy na zážitkové dárky pro tatínka, které jsou originální a zaručeně udělají vašemu tatínkovi radost.

Vybraný zážitek ve formě dárkového poukazu hezky zabalíme a doručíme na vaši adresu do druhého pracovního dne. Překvapte tatínka něčím novým a netradičním a věnujte mu zážitek jako dárek!

Dárky pro tatínka s vtipem

Pořiďte tatínkovi dárek, který ho potěší i pobaví zároveň. Nabízíme poukazy na vtipné zážitky, díky kterým si váš tatínek vyzkouší, jaké by to bylo, kdyby se vydal v životě jinou cestou. Při pasení ovcí v v Beskydech se promění na jeden den v horala a pastevce a dostane na starost celé stádo oveček. Na jeden den si může váš tatínek také vyzkoušet, jaké je to být popelářem, metařem nebo silničářem. Možná to byl jeho dětský sen a teď se mu konečně splní!

Zážitky v oblacích

Pokud váš tatínek netrpí závratí, můžete mu zařídit jako dárek unikátní výlet do oblak s jedním z našich leteckých zážitků. Proletět se může balónem, větroněm i malým letadlem. Dokonce může usednout do kabiny Boeingu a zkusit si, jaké je s ním vzlétat, přistávat i manévrovat, a to vše v bezpečí leteckého trenažéru s pevnou půdou pod nohama.

Nabízíme také rozličné zážitkové pobyty, pivní lázně, relaxační masáže a projížďky netradičními vozidly. Vyberte si z rozsáhlé nabídky dárek pro tatínka, který se mu bude líbit nejvíce.

Jak nákup probíhá?

Vybrali jste zážitek, který je pro vašeho tatínka jako dělaný? Jednoduše si ho můžete objednat na našich webových stránkách nebo přes telefon. Dárkový certifikát hezky vypadá a navíc ho zabalíme do krabičky ovázané stuhami, takže budete mít dárek připravený rovnou k věnování. Balíček s dárkovým poukazem pro tatínka doručí zásilková služba na vaši adresu již do druhého pracovního dne od objednání.

Jsme jedna z nejstarších zážitkových firem působících na českém trhu. Snažíme se, aby naši zákazníci byli vždy spokojeni a odcházeli od nás s pocitem dobrého nákupu. Naše agentura má v nabídce zážitky pro všechny, bez rozdílu věku či pohlaví.