0

Dárky pro přítele

Váš přítel si jistě zaslouží originální dárek namísto tradičních trenek nebo hrnku na kafe. Překvapte ho letos něčím opravdu netradičním, darujte mu zážitek, na který jen tak nezapomene. Připravili jsme pro Vás nápady na dárky pro přítele,  kterými mu ukážete, jak moc Vám na něm záleží. A až budete slavit Vy, můžete se těšit, čím Vás překvapí. Mužská ješitnost mu nedovolí odbýt Vás květinou, když Vy jste mu věnovala splněný sen.

Adrenalinové dárky pro přítele

Máte doma sportovce a dobrodruha? Tak to se Vám jistě bude hodit některý z našich tipů na adrenalinové dárky pro přítele. Připravte si fotoaparát, Váš přítel bude skákat padákem, jezdit v tanku, létat akrobatickým letadlem, brázdit hladinu na vodním skútru nebo likvidovat nepřátele jako v akčním filmu. A bude to stát za to!

Dárky, které si užijete oba

Co takhle pořídit příteli dárek, který bude tak trochu pro Vás oba? Vydejte se spolu na romantický víkend, wellness pobyt v horách nebo nevšední pobyt v pivovaru. Zážitkové pobyty, které nabízíme, si užijete oba a budete mít krásné společné zážitky. Dopřejte si trochu odpočinku a vyrazte spolu na víkend do přírody. V nabídce máme i další zážitky, které přinesou radost i Vám. Například se můžete společně s přítelem projet Hummerem, půjčit si na celý den luxusní automobil, zajít na skvělou večeři nebo se proletět balónem. Dárkový certifikát na zážitek pro dva je skvělý dárek pro přítele zejména k výročí.

Exkluzivní dárky pro přítele

Toužíte darovat příteli něco, co mu opravdu vyrazí dech? V naší nabídce najdete i opravdu exkluzivní dárky jako jsou soukromé lety balonem, víkendy na neuvěřitelných místech, půjčení luxusního Rolls Royce, jízdy ve Ferrari, pronájem jachty nebo pilotování letadla Cessna. Takové zážitkové dárky Vašeho přítele rozhodně zvednou ze židle.

Nákup u Esennce

Nakupování zážitků v naší firmě je jednoduché a rychlé. Objednávky přijímáme přes webové stránky nebo na našem telefonu. Jsme zážitková agentura, která dbá především na spokojenost svých zákazníků, neváhejte zavolat, poradíme Vám a zodpovíme všechny dotazy. Poukazy balíme automaticky do dárkových krabiček, takže nemusíte dělat nic, než balíček předat svému příteli.