0

Dárky pro muže k narozeninám

Nabízíme dárky pro muže k narozeninám. Specializujeme se na dárky pro muže. Ať jsou to dárky pro muže k narozeninám, k svátku nebo k výročí, vybrat ten správný nebývá vůbec lehké. S dárky od nás, překvapíte každého muže, přítele, tatínka nebo dědečka.

Někdo je sportovec, jiný domácí kutil a další zase miluje zvuk nastartovaného motoru. Proto můžete své drahé polovičce, tatínkovi nebo bratrovi nadělit nový tachometr na kolo, kladívko, které před nedávnem rozbil, originální autopotahy a tak dále. Stejně tak můžete muže, kteří se rádi líbí ženám, obdarovat drahým parfémem, vodou po holení nebo úžasnou kravatou.

 


DOPORUČUJEME:    PIVNÍ LÁZNĚ   ŠKOLA SMYKU   ADRENALIN     JÍZDY HUMMEREM   JÍZDY FERRARI


 

Dárky pro muže k narozeninám

Pokud však chcete být originální a záleží vám na tom, aby právě dárek od vás byl jedinečný a pokud možno tak nezapomenutelný, věnujte zážitky. Dárky pro muže k narozeninám od naší zážitkové agentury splňují nejen očekávání. Zapřemýšlejte, jaké měl váš drahý muž dětské sny a zkuste mu je splnit! Ne, není to nic nemožného. Chtěl by se proletět? Věnujte mu zážitkový dárek z kategorie vyhlídkové lety. Kladívko i tachometr, jsou sice dárky praktické, ale zážitek, ten se nepokazí, neztratí a nezevšední.

Zážitky jako dárek pro muže k narozeninám

Zážitková agentura Esennce má připravenu celou řadu tipů na dárky pro muže k narozeninám, svátku, výročí a tak dále. Naše agentura na zážitky pamatuje také na to, že někteří muži už nevyhledávají adrenalinové zážitky nebo dobrodružství, ale raději si užívají pohodu a klid. Můžete vybírat podle kategorií nebo příležitostí ke kterým dárky hledáte. Všechny zážitky nabízejí únik od každodenního stereotypu, někdy za obrovským dobrodružstvím a jindy za netradičním způsobem relaxace. Neváhejte a vyberte si na stránkách naší firmy z široké nabídky ten pravý zážitkový dárek.

Adrenalinové dárky pro muže k narozeninám

Mužům byly vždycky velmi blízké adrenalinové zážitky. Prožít něco nebezpečného, vyzkoušet, kam až jsou schopní zajít. Vybírat můžete například mezi zážitky Hummerem jízdaTandemový seskok padákem, Akrobatický let anebo oblíbený Bungee Jumping. Adrenalinové zážitky jsou nejlepší volbou jako dárek pro muže k narozeninám.

Pivní dárky pro muže k narozeninám

Pro milovníky piva tady zase máme pivní lázně nebo víkend v pivovaru, kde zážitek obsahuje luxusní ubytování přímo v pivovaru a ochutnávku velkého množství piv. Kterému milovníku piva by se takovýto dárek nelíbil? Jedním z nejoriginálnějších dárků, které u nás můžete najít, je rozhodně Pasení ovcí v Beskydech. Jedná se o úžasný únik z každodenního stresu a stereotypu všedních dnů. Při tomto zážitku budou vaší jedinou starostí ovce. Vyzkoušejte si na jeden den povinnosti pravého horského bači.

Spektrum našich dárků pro muže k narozeninám a dalším jejich významným dnům je velmi pestré. S dárky od nás, překvapíte každého muže, přítele, tatínka nebo dědečka. Stačí si jen vybrat.