0

Dárky k výročí svatby

Úžasné dárky k výročí svatby, které udělají radost každému. Výročí svatby je významnou údálosti, která se nesmí podcenit. Máme nádherné tipy na dárky k výročí svatby.

Co to vlastně výročí je? Jedná se den, který je něčím významný. Něco se v ten den před lety událo. V našem případě je tou významnou událostí svatba. Na výročí svatby by se určitě nemělo zapomínat. Manželé si připomenou, jaké to bylo, když se seznámili, jak moc jim mezitím zešedivěly vlasy a jaká byla nevěsta štíhlá, protože se vešla do šatů, které by jí teď rozhodně nebyly.
Je dobré se zamyslet jaký dárek ke zlaté svatbě, jaký dárek ke stříbrné svatbě, a jaký si schovat na tu diamantovou.

Všeobecně jsou známé termíny pro pětadvacetileté výročí svatby (křišťálová svatba) a padesátileté výročí svatby (zlatá svatba). Existuje ale pojmenování téměř pro každý rok. Věděli jste například, že po prvním roce manželé slaví bavlněnou svatbu? Takovouto významnou událost by jistě manželé měli nějak oslavit. Být spolu, zajít na romantickou večeři nebo se obdarovat dárky.


 DOPORUČUJEME:      ROMANTICKÝ VÍKEND      MASÁŽ PRO DVA      LET BALONEM      VYHLÍDKOVÝ LET


Pokud hledáte originální způsob jak si významné výročí připomenout, nechte se inspirovat. Dejte najevo svou lásku a starostlivost, popřípadě oceňte trpělivost a kompromisy něčím zvláštním a netradičním. Vyberte si jeden ze zážitků, které nabízíme. Ať již k výročí svatby obdarováváte rodiče nebo svého partnera, jistě zde najdete skvělý nápad na zážitkový dárek.

Dárky k výročí svatby - zážitky

Bezesporu nejkrásnější výročí svatby jsou ta, která může dvojice strávit spolu. Proto nabízíme velké spektrum zážitků pro dva, od pivního víkendu v pivovaru přes romantické pobyty na nejkrásnějších zámcích v České republice, až po příjemné masáže a relaxace.

Naše agentura na zážitky nabízí samozřejmě také adrenalinové dárky. Máte obavy, že Adrenalinové dárky k výročí svatby nejsou to pravé ořechové? Opak je pravdou, trocha adrenalinu vrátí krev do žil a manželé společně prožijí něco, nač mohou dlouho vzpomínat. Touží snad pár po adrenalinovém dni na Šumavě nebo po jiném adrenalinovém zážitku? Pokud naopak pár touží po adrenalinu jen trošku a hodně po romantice, jistě ocení let balónem pro dva. Vznášet se v oblacích a dívat se na svět z výšky je jistě krásný a neopakovatelný zážitek.

Pokud si nejste jisti, čím byste udělali radost, kupte jeden z dárkových poukazů. Jsou v různých hodnotách, které obdarovaný nevidí a obdarovaní si pak sami u naší zážitkové firmy vyberou, co se jim bude líbit. Pokud slavíte vy nebo vaši blízcí výročí svatby, neváhejte a darujte jim ten nejkrásnější dárek – společný zážitek.