0

Dárky k narozeninám pro ženy

Nejkrásnější dárek k narozeninám pro ženu? Většina žen pravděpodobně odpoví „květina“. Jenže květina sama o sobě je přeci jen málo, pokud žena slaví výročí svého narození a je jedno kolikáté. Květinou doladíte onen originální dárek, který přinesete v malé luxusní krabičce ovázané stuhou.

Ne, řeč není o prstýnku nebo jiném šperku. Uvnitř žena najde zážitkový certifikát s popisem daného zážitku. Ano, řeč je o dárku ve formě zážitku. Naše zážitková agentura nabízí obrovské množství zážitkových dárků týkající se mnoha oblastí zájmů žen.

 

DOPORUČUJEME:    ZMĚNA IMAGE      VÍKEND NA ZÁMKU HLUBOKÁ      ROMANTICKÝ VÍKEND    MASÁŽE

Začněme u krásy a zdraví. Snem téměř každé ženy je strávit den s odborníky, kteří jí poradí, jak se česat a líčit a jaké střihy a barvy oblečení jí sednou. Nabízíme celý den s kadeřníkem, vizážistou a módním stylistou. A pokračujme dál v rozmazlování žen. Čokoládová lázeň, neopakovatelný zážitek! Tato královna mezi sladkostmi, ženě dokonale prohřeje a uvolní celé tělo.


Pro ženy gurmánky a navíc milovnice historie tady máme pravou středověkou hostinu. Žena se ocitne v dokonalé replice středověké krčmy. Nebudou chybět potulní hudci, tanečnice ani hospodská šarvátka. Budoucnost jí vyloží kartářka a na výběr bude mít z pravých středověkých pochoutek. Zážitek je pro dvě osoby, takže si s sebou žena může vzít muže, který bude hájit její čest.

Mezi luxusní dárky k narozeninám pro ženy patří například Zámecká romantika na Hluboké nebo změna image.

Kromě těchto zážitků si můžete u naší zážitkové firmy objednat nejrůznější druhy relaxací a masáží či adrenalinových zážitků, které jsou vhodné jako dárky k narozeninám pro ženy. Kompletní seznam a popis všech zážitků a také možnost zakoupení dárkového poukazu naleznete v levém sloupci webu.

Tipy na dárky k narozeninám pro ženy

Zde jsme pro Vás vybrali několik tipů na dárky k narozeninám pro ženy. Obdarujte svou maminku, kamarádku, kolegyni, sestru nebo přítelkyni.
Dárek pro krásu Změna image
Příjemná Čokoládová masáž
Pro milovnice piva Pivní lázně
Romantický zážitek Let balónem
Pro odvážné ženy bungee jumping, tandemový seskok nebo akrobatický let letadlem.

Umožněte své mamince nebo přítelkyni, aby si narozeniny opravdu užila a darujte jí dárek od zážitkové agentury ESENNCE.CZ.