0

Dárky k narozeninám pro muže

Inspirace na dárky k narozeninám pro muže. Pokud hledáte originální dárky k narozeninám pro muže, darujte zážitky. U nás naleznete širokou nabídku zážitků od adrenalinových, přes jízdy luxusními auty až po netradiční masáže.

Na narozeniny se těší každý a každý z nás také rád dostává dárky. Pokud chcete udělat oslavenci radost a darovat mu letos k narozeninám nějaký netradiční dárek, pak vyzkoušejte zážitky. Můžete darovat například jízdu legendárním Hummerem, let balóném, netradiční masáž nebo originální pivní lázně. Tyto dárky k narozeninám pro muže určitě udělají velkou radost.

DOPORUČUJEME:    ADRENALINOVÉ DÁRKY    VÍKEND V PIVOVARU    JÍZDY HUMMEREM    JÍZDY FERRARI

Adrenalinové dárky k narozeninám pro muže

Sem patří vše, co zavání nebezpečím. Od zběsilé jízdy ve všem co má kola, přes jednu z nejvyšších houpaček v Evropě, po tandemový seskok padákem. Adrenalinové dárky pro muže nabízíme v lokalitách po celé České republice. Mezi nejkrásnější místa patří určitě panenská příroda Šumavy, kde můžete absolvovat adrenalinový den Šumava, nebo řeka Vltava, kde se s celou rodinou můžete prohánět ve sportovním motorovém člunu.

Dárky k narozeninám pro muže dobrodruha

Pokud obdarovaný neocení vůni nebezpečí, vsaďte na chuť dobrodružství. Co říkáte na takový vyhlídkový let balónem. A když zůstaneme ve vzduchu tak pro opravdové dobrodruhy je tu let dvojplošníkem, tento zážitek patří mezi klukovské sny snad každého muže. Kdo preferuje pevnou půdu pod nohama, popřípadě pod koly, neodolá zážitku Hummer jízda. Vypravte svého muže oslavence na expedici ještě dnes.

Netradiční dárky k narozeninám pro muže

Sem by mohla patřit thajská masáž, popřípadě luxusní den pro pány, protože to jsou dárky k narozeninám bezesporu netradiční, ale máme ještě něco originálnějšího. Mezi netradiční dárky pro muže k narozeninám patří třeba pasení ovcí. Chvilku se zastavte a představte si to. Vidíte jak pase ovce? Někde v Beskydských kopcích? V pasteveckém klobouku, pastevecké košili, hůl a svačina v plátěném ubrousku? Pokud ho nechcete hnát do Beskyd, dopřejte mu práci, jakou chtěl dělat skoro každý kluk. Popelářem na zkoušku se jmenuje zážitek, který mu připomene, že jeho současná práce není až tak špatná. A tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho, ale už vás necháme v klidu procházet dárky k narozeninám pro muže.