0

Dárkové poukazy pro kamarádku

Udělejte radost své kamarádce a darujte jí dárkový poukaz na zážitky. Splňte kamarádce tajná přání a dopřejte jí nezapomenutelné chvíle plné adrenalinu nebo odpočinku. Vyberte si zážitek z naší nabídky, který se Vaší kamarádce bude líbit, a nechte vše ostatní na nás. Dárkový poukaz pro kamarádku Vám hezky zabalíme do dárkové krabičky a pošleme na určenou adresu. Vy už pak jen budete přijímat díky a pochvaly od spokojené obdarované.

Poukazy na neobyčejný dárek

Zážitkový dárkový poukaz pro kamarádku je výborným dárkem ke každé příležitosti. Darujte letos k Vánocům kamarádce dárkový poukaz, který jí umožní zažít něco neobyčejného. Pozvěte jí do netradičních pivních lázní, na báječnou večeři nebo do salónu krásy, kde jí promění v modelku.

Dárkové poukazy jako nevšední svatební dary

Pokud chcete ohromit svatebním darem, na který se bude vzpomínat ještě hodně dlouho, kupte u nás dárkové poukazy pro kamarádku nevěstu. Nabízíme krásné lety balonem, romantické víkendové pobyty i zážitky plné adrenalinu, které si novomanželé užijí více než nový kávový servis.

Univerzální dárkové poukazy

Univerzální dárkový poukaz pro kamarádku je elegantní volba dárku, když si nejste jisti, co by dotyčná ocenila nejvíce. Darujte kamarádce poukaz na zážitek podle jejích představ. S našimi univerzálními dárkovými poukazy máte jistotu, že se ve výběru dárku nespletete.