0
Mám poukaz

Dárkové poukazy pro dědu

S vymýšlením originálního dárku pro dědu bývá problém. Netrapte se přemýšlením a podívejte se na naše tipy na zážitkové dárkové poukazy pro dědu. Nejen, že budete mít postaráno o netradiční dárek, který dědu potěší, ale také nakoupíte jednoduše z Vašeho domova nebo kanceláře a druhý den Vám dárek doručíme.

Dárkový poukaz pro Vašeho dědu zabalíme do krabičky, přidáme elegantní průvodní dopis s Vaším osobním věnováním a balíček navíc ozdobíme stuhami. Na Vás zbude už jen dědečkovi popřát všechno nejlepší a dárek předat.

Dárkové poukazy na pobyty

Objednejte dědovi dárkový poukaz na zážitkový pobyt z naší nabídky, určitě se rád podívá i jinam než na vlastní chatu. Doporučujeme víkendové pobyty spojené s procedurami v pivních lázních, relaxační pobyty v českých horách nebo romantické víkendy v krásném prostředí, kde si můžou spolu s babičkou užít příjemné chvíle odpočinku.

Neuvěřitelné zážitky pro dědu

Překvapte Vašeho dědu něčím opravdu nevšedním a dopřejte mu zážitek, o kterém dosud jenom snil. Nabízíme dárkové poukazy na půjčení luxusních aut, lety balonem, větroněm, malým letadlem nebo vrtulníkem. Doporučit můžeme pro dědu také dárkové poukazy na školy smyku, na to naučit se jezdit bezpečně není nikdy pozdě.

Univerzální dárkové poukazy pro dědu

Pokud si nejste jisti výběrem toho správného zážitku pro Vašeho dědu, vyberte si jeden z našich univerzálních dárkových poukazů. Ten bude dědovi sloužit jako vstupenka na zážitek, který si sám vybere z naší nabídky. Budete mít jistotu, že dědu potěšíte a nespletete se ve výběru toho pravého zážitku.

Jak dárkový poukaz pro dědu získáte

Nakupování v našem eshopu je snadné, rychlé a bezpečné. Dárkové poukazy pro dědu si objednáte buď přes formulář na našich webových stránkách, nebo přes telefon na naší zákaznické lince. Poukaz zabalíme do dárkové krabičky spolu s průvodním dopisem, který obsahuje popis zážitku a Vaše osobní věnování. Takto připravený balíček Vám doručíme do druhého dne.