0

Dárek pro dědu

Chcete koupit originální dárek pro dědu? Právě zde pro Vás máme mnoho dobrých tipů. Vyberte z naší široké nabídky zážitků, ve které mimo jiné najdete zajímavé nápady na dárky pro dědu. Využijete našich profesionálních služeb, pomůžeme Vám s výběrem netradičního dárku pro dědečka i pro ostatní členy rodiny. Vy si jen vyberete, my dárek hezky zabalíme a pošleme na Vámi určené místo.

Originální pivní dárky

Jako originální dárek pro dědu doporučujeme naše zážitky s pivní tématikou. Oblíbené pivní lázně jsou vhodné pro muže i ženy každého věku a zaručují příjemný zážitek s vůní a chutí piva. V naší nabídce máme jak samotné procedury v pivních lázních, tak pivní lázně spojené s ubytováním v jednom z pěkných hotelů. Originálním pivním dárkem pro dědu je také víkend s vařením piva, během kterého rozličná piva nejen ochutnáváte, ale také se podílíte na přípravě tohoto zlatého moku. Výborný dárek pro dědu pivaře!

Nezapomenutelné zážitky

V Esennci pořídíte spoustu dárků pro dědu, které mu umožní zažít něco netradičního. Nabízíme zážitky z kategorie auto-moto, školy smyku, jízdy hummerem nebo například projížďku Rolls Roycem. Takový dárek dědovi vlije mladou krev do žil. Pozvěte svého dědu na golfovou lekci, posaďte ho do vyhlídkového letadla nebo mu kupte pohádkový let balonem. Jestli chcete raději zůstat při zemi, vyberte jako dárek dědovi gurmánský zážitek s dobrým jídlem a pitím nebo zážitkový pobyt na nějakém pěkném místě naší země.

Dárek podle vlastních představ

Jestli stále tápete, jaký extra dárek dědovi koupit, máme pro Vás řešení. Objednejte si u nás jeden z univerzálních zážitkových certifikátů, který dědečkovi umožní vybrat si z naší nabídky zážitek podle svých vlastních představ a zájmů. Nabízíme ho v pěti variantách – královský, platinový, zlatý, stříbrný a bronzový. Možná ani netušíte, že by váš děda ocenil kurz přípravy sushi nebo možnost stát se na den pastevcem ovcí. Využijte možnost a kupte univerzální poukaz, následně si vybere dárek děda sám.