0

Dárkové poukazy pro babičku

Vaše babička nemusí dostávat pouze tradiční kávu, bonboniéru nebo knížku křížovek. Buďte originální a darujte jí něco nového a netradičního – dárkové poukazy na zážitky.

Zážitky nejsou jen pro mladé adrenalinové nadšence, v naší nabídce máme spoustu krásných zážitků pro seniory, které si užijí v každém věku. Podívejte se na naše tipy na dárkové poukazy pro babičku a posuďte sami.

Dárkové poukazy na pobyty

Ideální volbou dárku pro babičku jsou zážitkové pobyty. Věnujte babičce dárkový poukaz na víkendový pobyt v některém z námi nabízených luxusních hotelů. Nabízíme pobytové balíčky spojené s pivními lázněmi, wellness procedurami, relaxací i dobrým jídlem. Vyberte si takový zážitkový pobyt, který Vaši babičku potěší náplní i lokalitou.

Poukaz na dárek, který ohromí

Připravte Vaší babičce opravdové překvapení a pořiďte jí poukaz na zážitek, který jí vyrazí dech. Kupte pro babičku dárkový poukaz na let balonem a dopřejte jí krásný vyhlídkový let nad českou krajinou, určitě jí uděláte velkou radost. Nejen, že si odnese plno nezapomenutelných vzpomínek, ale navíc pořídí řadu krásných fotografií, které jí budou chvíle ve vzduchu připomínat.

Jak objednat dárkový poukaz pro babičku?

Nákup na Esennci je jednoduchý a bezpečný. Objednáte si přes formulář na našich webových stránkách nebo vytočíte naši zákaznickou linku, kde Vám rádi s objednávkou dárkového poukazu pro babičku pomůžeme. Poukázky balíme do dárkové krabičky, takže Vám odpadne i starost s hezkým zabalením dárku. Navíc přikládáme k poukazu průvodní dopis, kam můžete po babičku připojit Vaše osobní věnování.