0

Dárek pro babičku

Jaký koupit dárek pro babičku? Vybrali jsme nejlepší tipy na dárky pro babičku, které babičku určitě potěší a přinesou jí mnoho radosti. Darujte tedy babičce nevšední dárek, který si určitě užije a bude na něj vzpomínat na každé další rodinné oslavě.

Máme mnoho takových dárků, které si užijí i senioři, kteří už mají rádi svůj klid. Vynikajícím dárkem pro babičku jsou rozličné zážitkové pobyty z naší nabídky. Vzpomínáte na letní prázdniny, které jste trávili v hotelu „U babičky“ s plnou penzí? Dopřejte babičce něco podobného, vyberte si některý z našich pobytových balíčku a pošlete babičku na víkend plný odpočinku a relaxace.

Pomožte babičce objevit nové koníčky a zařiďte jí jeden z námi nabízených rukodělných kurzů. V kategorii hobby máme na výběr zážitky, které zaručeně Vaši babičku zaujmou a pobaví a navíc si z nich odnese nový um a krásný výrobek. Naučí se například vyrobit si vlastní šperk, skleněné vitráže nebo malovaný hedvábný šátek.

Je stránka s horoskopy hned druhá po křížovce, kterou Vaše babička hledá v sobotních novinách? Objednejte jí soukromé sezení s podrobným výkladem horoskopu a předpovědí do budoucnosti. Během sezení bude mít možnost s astroložkou probrat také horoskop další osoby a zjistit například co asi v životě čeká jejího právě narozeného vnoučka. Je tohle vhodný dárek pro babičku?

Nic nezkazíte dobrou večeří v příjemném prostředí, kam s babičkou můžete vyrazit třeba vy. Není nad příjemný večer s chutným jídlem a člověkem, který je Vám tak blízký. Zkuste večeři v pražském Klášterním pivovaru nebo babičku pozvěte na pravou středověkou hostinu, kde se nejen dobře najíte, ale také pobavíte dobovou atmosférou.

Neobyčejný zážitek zajistí čajový obřad, který se bude odehrávat přímo u Vaší babičky v obýváku. Vyslechne si pěkné povídání o čaji a podívá se na tajuplný čajový obřad. Samozřejmostí je ochutnávání vybraných druhů čajů.

Každá babička ocení dárek, který si nejen užije, ale také si u něj odpočine a uleví svým bolavým zádům nebo kloubům. V našem menu v sekcích Relaxace a Masáže a Krása a Zdraví najdete nabídku zážitků, které prospějí tělu i duši. Vybírat můžete z množství masáží a lázní, včetně oblíbených pivních lázní a čokoládových masáží.

Dárkový poukaz zabalíme do krásné krabičky a přiložíme průvodní dopis, ve kterém se Vaše babička dočte co jí čeká a hlavně, kdo jí krásný zážitek zařídil. Do průvodního dopisu na krásném papíře přidáme Vaše osobní věnování, které zajisté potěší a bude se zarámované krásně vyjímat na zdi babiččiny kuchyně.