0

Adrenalinové zážitky

Populární adrenalinové zážitky si můžete užít po celé České republice! Vyberte si z naší nabídky ten, který vás nejvíce láká.

Darujte adrenalinový zážitek svým odvážným přátelům a rodinným příslušníkům.

Adrenalinové zážitky jako dárky

Zážitkové dárky plné adrenalinu zvednou oslavence ze židle. Pokud se rozhodnete věnovat adrenalinový dárek, ušetříme vám starost s dárkovým balením. Poukaz na vybraný zážitek zabalíme s průvodním dopisem do hezké krabičky se stuhami a na vás bude už jen balíček předat oslavenci. Adrenalinové zážitky nabízíme ve velkých městech jako je Praha, Brno či Ostrava a také v civilizací méně dotčené přírodě českých hor.

Tipy na adrenalinové zážitky

V kategorii adrenalin najdete kromě stále populárních seskoků padákem a bungee jumpingu také netradiční adrenalinové zážitky jako je let vznášedlem, výcvik S.W.A.T. nebo střelba ze zajímavých zbraní. Dobrodružné jsou také jízdy vojenskými vozidly jako je BVP, Humvee nebo Hummer. Kdo má rád rychlost, určitě se mu bude líbit extrémní jízda na čtyřkolce nebo jízda ve Ferrari na závodním okruhu. S námi můžete skákat, létat i závodit! Zážitky plné adrenalinu vám rozproudí krev v žilách. Vyzkoušejte, kde jsou hranice vaší odvahy, a vyberte si z naší nabídky adrenalinových zážitků.

Lety pro odvážné

Máte rádi výšky? Potom si určitě vyberete z naší nabídky leteckých zážitků. Do oblak vás vynese balon, vrtulník i malé letadlo. Chcete-li zažít opravdové vzrušení, zkuste si akrobatický let v malém letounu nebo ve větroni. Letecký zážitek plný adrenalinu, při kterém však zůstanete nohama pevně na zemi, nabízí zážitky na leteckém simulátoru.

Nákup u ESENNCE.cz bez adrenalinu!

ESENNCE.cz je stabilní zážitková firma, nákupu se bát nemusíte. Objednání je jednoduché a pokud budete mít nějaké dotazy, rádi vám je zodpovíme na naší zákaznické lince. Ručíme za kvalitu našich zážitků, protože spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími dodavateli. Naše agentura na zážitky byla již několikrát po sobě zvolena vítězem soutěže Shop Roku v kategorii Dárky a zážitky, kde o umístění rozhodují jen a jen zákazníci.