0
Mám poukaz

Adrenalinové svatební dary

Lámete si hlavu s výběrem svatebního daru?  Jsou novomanželé akční a mají rádi, když se něco děje? Milují adrenalin? Pak Vám nabízíme několik tipů na adrenalinové svatební dary, díky nimž zažijí novomanželé spoustu adrenalinu a nezapomenutelných zážitků.

Jedním takovým adrenalinovým svatebním darem může být zážitek na adrenalinový den v Krkonoších.

Veškeré aktivity se konají v našem nejvyhlášenějším horském městě a to ve Špindlerově Mlýnu. Co zde novomanžele čeká? Díky dlouhému lanu a kladce se přemostí přes údolí u místní přehrady. V lanovém centru si mohou ženich s nevěstou vyzkoušet obří houpačku, vylézt na síť a přejít přes kladinu ve 13 metrech a zaskákat si bungee trampolíně. Pak se na vypůjčených koloběžkách projedou z Medvědína zpátky do Špindlerova Mlýna. Stačí zakoupit dva poukazy a adrenalinový svatební dar je vyřešen.

 

Zážitek plný adrenalinu vhodný jako svatební dar je i podzemní dobrodružství. Pětihodinová výprava do jeskyní plná úzkých chodeb, těsných jeskynních skulin a komínů, lezení do roklin, okořeněná spoustou vody, vlhka a chladu. Myslíte, že to zvládnou? O tom nepochybujte. Manželství připravuje různá úskalí a tento zážitek Vaše novomanžele naučí, jak z nich vyjít bez škrábanců a naopak vztah ještě více upevní a posílí.

Nečekejte a vyřešte svatební dar hned. Zašleme Vám poukaz na vybraný adrenalinový zážitek v dárkovém balení a Váš adrenalinový svatební dar je připraven k slavnostní příležitosti.