0

Adrenalinové dárky pro ženy

Populární adrenalinové dárky pro ženy vybírejte z naší pestré nabídky. Mezi nejoblíbenější patří bungee jumping, akrobatické lety a tandemové seskoky padákem. Darujte adrenalinové dárky pro ženy a darujte vzpomínky plné vzrušení.

Chcete svou maminku nebo kamarádku něčím potěšit a překvapit? Zapomeňte na drahé parfémy, kterých má jistě doma velké množství. Zapomeňte na to úžasné tričko, co jste viděli včera ve výprodeji. Raději si vzpomeňte na to, jak jste spolu minulé léto sjížděli Vltavu nebo na ten úžasný seskok padákem.

DOPORUČUJEME:    BUNGEE JUMPING     SESKOK PADÁKEM     ADRENALINOVÝ DEN    AKROBATICKÝ LET

Pokud jste si již uvědomili, že vaše maminka, kamarádka, nebo jiná vám blízká žena patří mezi milovníky adrenalinu v krvi, pak jsme tu právě pro vás! Jsme těmi, kdo splní dlouholetá přání vašich blízkých. Zážitková agentura Esennce, nabízí nejen obrovské spektrum adrenalinových dárků pro ženy,kamarádky, přítelkyně a maminky.


A co všechno vám naše zážitková firma nabízí? Výběr je vskutku pestrý. Miluje vaše oslavenkyně vodu? Pak neváhejte a darujte jí možnost stát se alespoň na jeden den kapitánkou malé jachty.
Zažít přetížení při výkrutech a zatáčkách, při střemhlavém letu, to vše není vždycky pouze snem mužů, ale mnohdy i některých žen. A právě tohle může vaše kamarádka zažít díky vám. Darujte jí akrobatický let!

Pro ženy, které naopak rády stojí pevně nohama na zemi, tady má naše agentura na zážitky připravené adrenalinové dny v Krkonoších a na Šumavě. Pro milovnice adrenalinové klasiky tady naopak máme tolik oblíbený bungee jumping nebo pořád stále více vyhledávaný zorbing.

Nabízíme všechny tyto a mnohé další adrenalinové dárky pro ženy. Vyberte si na našich stránkách ten pravý zážitek a do několika dní přijde na stanovenou adresu luxusní krabička se stuhou. V případě, že se rozhodnete darovat jeden z našich dárkových poukazů (na výběr máte bronzový, stříbrný, zlatý, platinový a královský univerzální certifikát), obdarovaná žena si svůj zážitek může vybrat sama podle svého gusta.

Udělejte radost i vy vašim blízkým! Je to rychlé a jednoduché. Odměnou vám pak bude úsměv na tváři obdarované a to je přeci ta nejkrásnější odměna.