0

Adrenalinové dárky pro muže

Touhou nejednoho muže je vyzkoušet si, co všechno je v jeho silách, popřípadě si sáhnout až na své dno. Objevili jste ve své rodině, nebo okruhu přátel muže, který by tomuto popisu odpovídal?

Pak neváhejte a darujte k narozeninám, svátku nebo jinému důležitému výročí adrenalinové dárky pro muže. Naše agentura na zážitky je specialistou na adrenalinové dárky pro muže.

 DOPORUČUJEME:  HUMMER JÍZDY   ADRENALIN    ŠKOLY SMYKU    AKROBATICKÉ LETY    FERRARI JÍZDY

A co všechno u nás najdete? Výběr je opravdu pestrý a každý najde vhodný adrenalinový dárek pro muže. V první řadě můžete darovat jednu z nejoblíbenějších adrenalinových aktivitbungee jumping. Volný pád vstříc vodní hladině v České republice vyzkoušelo již na tisíce milovníků adrenalinu v krvi. Bungee jumpingu směle konkuruje průhledná koule s dvěma pevně připoutanými lidmi uvnitř spuštěná ze svahu dolů. Ano, řeč je o zorbingu.


Další skvělé adrenalinové dárky pro muže naše zážitková agentura nabízí na v Krkonoších. Se zážitkem Adrenalinový den v Krkonoších se obdarovaný muž může těšit například na přelet údolí na lanové kladce, sjezd z hřebenů Krkonoš na terénní koloběžce nebo na obří houpačku a to zdaleka není všechno.

Pokud naopak tatínek či přítel touží po dobrodružství ve vzduchu, pak je tou správnou volbou akrobatický let. Na vlastní kůži pocítí přetížení při ostrých zatáčkách, při střemhlavém letu a mnohých dalších prvcích, na které vždy jen koukal v televizi.

Králem mezi adrenalinovými dárky pro muže je tandemový seskok. Darujte oslavenci tento úžasný zážitek. Tandemový seskok padákem nabízíme na několika letištích, sám obdarovaný si zvolí konkrétní letiště a termín.

To vše a ještě mnohem víc vám nabízí naše zážitková firma. Pokud jste nerozhodní a nevíte, čím byste manželovi, příteli, kolegovi nebo tatínkovi udělali největší radost, obdarujte ho dárkovým poukazem. Sám si pak vybere zážitkový dárek, který ho nejvíce osloví. Neváhejte a darujte adrenalinové dárky pro muže.